Skocz do zawartości

Katalogi z Grupy Kulfiego


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

8GAWBHFT - wykorzystane ;)

Dzięki!

* u mnie również pojawiają się błędy:

[i]  "Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/add.php on line 1
   Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/header.php on line 1
   Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/header.php on line 12"[/i]

jednak można dodawać strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tym katalogu wyświetlają się błędy:

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/add.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/header.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/header.php on line 12

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/footer.php on line 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wina najnowszego PHP - eregi zostało wycofane.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody do wpisu zwykłego w katalogu https://semmtinc.com.pl/

MKFT66DX

KJ7SEVG7

9FR4XDKQ

KGY76GD5

GXDEBHGY

JZWV66GN

KDRVGY8A

J86FCXEJ

7TCQWIHD

TERV70K2

M4D8GTAK

TFBHWA8H

Nie pora na jakieś 2 za 1? ;)

Myślę że jeszcze nie pora :P

U mnie w tym katalogu wyświetlają się błędy:
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/add.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/header.php on line 1

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/header.php on line 12

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/seokatalogi/www/sp-proweb.com/templates/default/footer.php on line 1

Koder pracuje nad tym, żeby to usunąć - wpisy można dodawać bezproblemowo na szczęście :)

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności