Skocz do zawartości

Telefon na kartę... gdzie?


Rak115

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem niedawno telefon z Androidem, chciałbym go w pełni wykorzystać i zastanawiam się która telefonia na kartę ma najkorzystniej rozwiązane opłaty za internet? :)

Ciekawa jest oferta GaduAir, ale jakoś tak nie mam przekonania co do tej firmy. W erze mają bodajże nielimitowany pakiet (tak twierdzą, ale po przekroczeniu 100mb przycinają łącze).

Czy orientuje się ktoś jakie zapotrzebowanie ma taki telefon na pakiety internetowe? Zwiedzanie stron internetowych, portali społecznościowych i synchronizacja z pocztą i kalendarzem? Jeżeli w miarę nie dużo, to mógłbym sobie w obecnej wykupić jakiś pakiet za 15zł (plus - abonament).

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play i Plus ma takie same opłaty za pakiety internetowe: https://www.playmobile.pl/pl/uslugi/pakiety...resh/index.html

Ciekawa promocja jest w Orange: https://www.orange.pl/portal/map/map/intern...r?selectedTab=2

Chyba najlepiej będzie jak wykupisz pakiet u siebie i sam sprawdzić ile transferu potrzebujesz. To zależy - przecież nikt nie wie czy oglądasz strony z grafiką, jak często pobierasz pocztę, czy z załącznikami, czy używasz programów w tle które łączą się z internetem.

\,,/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam Orange na kartę ze względu na olbrzymią ilość reklam i oferentów telefonicznych. Oczywiście w orange na firmę także dzwonią z nowymi pakietami, jednak nie tak często.

Fajnie prezentują się oferty play, jeśli brać pod uwagę, że to Ty telefonujesz, a nie do Ciebie i właśnie swój prywatny na kartę już wkrótce tam przeniosę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest inaczej, bo jeśli mieszkasz na wsi, musisz wziąć pod uwagę odległość nadajnika. Do tej pory koszystałem z Ery, a ich nadajnik jest jakieś 2 kilometry ode mnie i zasięg miałem nawet u kolegi w piwnicy bez okien - i to maksymalny :P Natomiast teraz mam Orange i tutaj jest tak, że dobry mam tylko na otwartych terenach, bo w połowie domu nie łapie zasięgu - dlatego leży cały czas przy oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z play jest jeden problem -> pakiety internetowe obowiązują tylko w zasięgu ich sieci. Gdy złapę Plusa, będę płacił. Co w mniejszych miastach i 'na wsi' może być problemem

Sam musisz określić swoje potrzeby. Ja użytkuje to pracując jako handlowiec i przyznaje - mam problemy z połączeniem - ale zdarza się to sporadycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja nie polecam Orange na kartę ze względu na olbrzymią ilość reklam" Mam w modemie i ani jednej reklamy nie dostałem. A swoja drogą najlepsze wyjście to zwykły telefon do rozmów + coś do netu. Mozna korzystać z netu podczas rozmowy jak padnie ako to masz jeszcze telefon itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście planuję w najbliższych dniach sprawić sobie Play do telefonu "byznesowego" :-) Wydaje mi się, że Play wprowadzi za niedługo ciekawą ofertę z internetem :-)

e: Oczywiście play fresz na kartę!

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności