Skocz do zawartości

Gdzie obstawiacie wyniki?


MateuszI

Rekomendowane odpowiedzi

Opisze swoją strategie :

W Bukmacherstwie nie chodzi o to żeby stawiać na faworytów , tylko na zdażenia które są obłożone najmniejszą marżą bukmacherską. Jeśli Analityk bukmacherski uważa że mecz Niemcy - Polska szanse rozkladaja sie nastepujaco ; Niemcy (55%) remis (26%) , Polska 19% i ustala sobie marże na przykładowo 10% to mamy kursy:

Niemcy : (1/55%)*(100%-10%) = 1,63

remis : (1/26%)*(100%-10%) = 3,45

Polska : (1/19%)*(100%-10%)= 4,73

wiadomo że od momentu wystawienia kursu , do momentu meczu kursy się wachają (czasem bardzo) i nie jest to wywołane żadnymi czynnikami zewnętrznymi - a spowodowane np; mocnym obstawianiem na niemcy to kurs na polske rośnie tak aby zrównoważnyć ew. porażke bukmachera - który przecież i tak zawsze wygrywa (marża).

Czyli jak kurs na Polskę wzrośnie do np; 6,2 a szanse mamy 19% to prosty rachunek:

6,2*19%= 1,178

mamy więc 17,8% przewagi nad bukmacherem.

Oczywiście warto wyliczać prawdopodobieństwo na podstawie wielu wielu źródeł i grać na platformach z najmniejszą marżą (betfair), umiejętnie zarządzać kapitałem - są matematyczne metody "pewnego" zarządzania kapitałem - tutaj warto poczytać o Kryterium Kelly'ego.

Mam nadzieje że nikt na forum nie gra i nie będzie grał żadnymi systemami progresywnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Co to system progresyjny?

System progresywny pozwala np; przegrać kilka razy , licząc na zysk. Polega na ciągłym zwiększaniu stawki , a wygrana na każdym poziomie pozwala się odegrać i liczyć na zysk. Oto przykład dla kursu 3.5 przy zwiększaniu stawki x2.

progresja.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7 latach gry zdecydowanie polecam Bet365, ewentualnie Expekt. Zabawa fajna, ale kosztowna, chyba, że tak jak koledzy będziesz płacił za info o ustawkach.

Banalny progresja nie jest złym systemem o ile masz mocne nerwy i odpowiedni kapitał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam podstawy prawdopodobieństwa. Tyle, że jeżeli by na nie patrzeć, to nikt nie powinien obstawiać :P Osobiście na progresji zawsze wychodziłem na plus stąd mam sentyment do tego systemu :(

Zamiast zakładów polecam pokera - z bukmacherami wygrać się nie da, a z ludźmi jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam podstawy prawdopodobieństwa. Tyle, że jeżeli by na nie patrzeć, to nikt nie powinien obstawiać :( Osobiście na progresji zawsze wychodziłem na plus stąd mam sentyment do tego systemu B)

Zamiast zakładów polecam pokera - z bukmacherami wygrać się nie da, a z ludźmi jak najbardziej.

Prawdopodobieństwo wygranej przy kursie 3,5 zakładając że gramy single wynosi ok 26,5%.

Prawdopodobieństwo trafienia koloru czerwony/czarny w ruletce wynosi 48,648% przy kursie 2.0

Najdłuższa seria trafiania ciągle tego samego koloru w ruletce wynosi ponad 30. Wyobraź sobie jaka może być seria przy prawdopodobieństwie = 26,5% a nawet mniejszym (jak nie grasz singli) - dla kursu 3.5 . Wystarczy napisać prosty program :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z nielicznych buków w którym nie mam jeszcze limitu to pinaclesports. Polecam gorąco. :(

Jeśli chodzi o systemy itp. to nie ma takich. Osobiście gram w 90% tylko baseball a moje pomoce naukowe to m.in. serwisik covers.com. Wystarczy grać przeciwko faworytom i mecze zamknięcia-gwarancja plusiku i to dużego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo wygranej przy kursie 3,5 zakładając że gramy single wynosi ok 26,5%.

Prawdopodobieństwo trafienia koloru czerwony/czarny w ruletce wynosi 48,648% przy kursie 2.0

Najdłuższa seria trafiania ciągle tego samego koloru w ruletce wynosi ponad 30. Wyobraź sobie jaka może być seria przy prawdopodobieństwie = 26,5% a nawet mniejszym (jak nie grasz singli) - dla kursu 3.5 . Wystarczy napisać prosty program

Nie da się podać prawdopodobieństwa singla (wg. bukmachera) nie znając marży bukmachera, która może wynosić 5% a może wynosić 20%.

Poza tym prawdopodobieństwo działa też w drugą stronę - szansa na trafienie tylko 5 czarnych z rzędu wynosi, o ile się nie mylę, ok. 3%. Ile wynosi prawdopodobieństwo trafienia 30 czarnych z rzędu?

Możemy podawać setki takich przykładów, więc lepiej to zakończyć. Ja grałem progresję na remisy, ale wybierałem remisy, które uważałem za value. I przynosiło to skutek.

EDIT: o surebetach też mam swoje zdanie, ale może lepiej to przemilczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobieństwo wygranej przy kursie 3,5 zakładając że gramy single wynosi ok 26,5%.

Prawdopodobieństwo trafienia koloru czerwony/czarny w ruletce wynosi 48,648% przy kursie 2.0

Najdłuższa seria trafiania ciągle tego samego koloru w ruletce wynosi ponad 30. Wyobraź sobie jaka może być seria przy prawdopodobieństwie = 26,5% a nawet mniejszym (jak nie grasz singli) - dla kursu 3.5 . Wystarczy napisać prosty program

Nie da się podać prawdopodobieństwa singla (wg. bukmachera) nie znając marży bukmachera, która może wynosić 5% a może wynosić 20%.

Poza tym prawdopodobieństwo działa też w drugą stronę - szansa na trafienie tylko 5 czarnych z rzędu wynosi, o ile się nie mylę, ok. 3%. Ile wynosi prawdopodobieństwo trafienia 30 czarnych z rzędu?

Możemy podawać setki takich przykładów, więc lepiej to zakończyć. Ja grałem progresję na remisy, ale wybierałem remisy, które uważałem za value. I przynosiło to skutek.

EDIT: o surebetach też mam swoje zdanie, ale może lepiej to przemilczę :(

1. Jak by buki były w 100% wiarygodne nie zasłaniając się regulaminem (wycofywanie zdarzeń itp) granie surbetów ma sens. Obecnie nie ryzykował bym.

2. Marże bukmachera można obliczyć. M= (1/k(1)+1/k(2)...+1/k(3)) - 1

3. To właśnie marże wielu zdarzeń ciężko wyliczyć ze względu na możliwość różnicowania marży względem prawdopodobieństwa ( a o ile wiem każdy buk ma swoją metode naliczania marży)

4. Nie chodzi koniecznie o serie 30 czarnych. Chodzi właśnie o czarne serie :P Pogram za free w ruletke to sie przekonasz - lub orzeł reszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na surebetach nie zarobisz ponieważ przy dużym obrocie dostaniesz limit, tak jest u 90% buków. Bukmacherzy nie są głupi, widzą co się święci. Dla nich najlepsi/najgłupsi klienci to grający kombinacje i różnego rodzaju ciągi po kilka/kilkanaście zdarzeń. Właśnie dlatego praktycznie każdy buk promuje top mecze na dziś i innego tego typu akcje. Niedoświadczeni myślą, że za kilka złotych wygrają setki hehe. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności