Skocz do zawartości

Wycena banneru na stronie


Mrj

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej stronie mam miesięcznie 70-80 tysięcy unikatowych gości (Awstats). Niedawno dostałem emaila z zapytaniem ile chciałbym za wyświetlenie bannera w widocznym miejscu na górze portalu oraz forum.

Niestety nie siedzę w tym długo dlatego zakładam temat tutaj :D

Ile mogę wziąć za umiejscowienie bannera w widocznym miejscu na portalu (70-80k unikatowych gości) a ile na forum (~15k unikatowych gości).

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyka jakaś unikalna czy popularna?

Reklama ma być związana z tematyką strony - pomyśl jak bardzo może zależeć na tej reklamie kupującemu :P

Jeśli np.: masz wortal o unikalnej tematyce, a reklamą jest zainteresowany jakiś sklep, który sprzedaje to 'coś unikalnego' to wiadomo, że jesteś dla niego najlepszym miejscem do reklamy i możesz poszaleć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na portalach miejskich biorą przy tym ruchu nawet 900zł/m-c (reklama u góry strony, baner rotacyjny)

Możesz też zobaczyć ile bierze gazeta.pl - za 1k wyświetleń biorą kilkadziesiąt złotych.

Oczywiście są to portale renomowane i osiągnięcie takich stawek u ciebie może być trudne (jeśli nie niemożliwe).

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem max. 200 zł. no chyba, że ten gość, który się chce reklamować na Twoim portalu sprzedaje jakieś artykuły związane z tym serialem (np. koszulki czy lalki głównych bohaterów serialu :) ) to wtedy możesz mu też 1000 zł. krzyknąć.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności