Skocz do zawartości

Blokowanie krajów złych


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie!

Spróbuj wdrożyć może reCAPTCHA zazwyczaj boty mają z nim problemy (o ile się nie mylę?)

Pozdrawiam!

Kamil

to nie jest roziwązanie - recaptche da sie obejsc :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest roziwązanie - recaptche da sie obejsc :D

Witam Serdecznie!

Niestety, widać że czas mnie goni ;) Z tego co pamiętam była też wersja VideoReCAPTCHA która odtwarzała filmy weryfikacyjne. Niestety nie mogę jej znaleźć.

Pozdrawiam

Kamil!

sygnaturad.png

Informacje na temat skryptu pojawią się już niebawem na forum, wstępna wersja dla testerów dostępna na naszej stronie LinkLabs.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety każdy jeden sposób da się pominąć, kiedyś miałem duży load na serwerze, postanowiłem wyciąć wszystkie kraje typu Chiny, Indie, skombinowałem listę, cały zakres IP, i co ? i nic - nie pomogło :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to żeby koment było - chodzi o to aby z danego IP nie wlazł ...

Graff kiedys robił całą długą listę IP, niestety jego blog nie ostał się nawet w Webarchive. Z drugiej storny po którymś updacie listy sam to skomentowal, ze plik z blokowanymi IP bardzo mocno sie rozrasta.

Blokowanie proxy jako takiego tez jest bez sensu - zwykli uzytkownicy tez korzystaja z proxy, np. do przyspieszania połączeń (czesc z proxy nieanonimowych).

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności