Skocz do zawartości

gdzie założyć firmę w europie


asusek5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 9 miesięcy temu...

Czy może ktoś jest kto ma firme w UK zajmującą sie pozycjonowaniem i online marketing na PiO?

Powinien być odzielny dział sponsorowany po częsci może przez PiO - promowany innymi słowami mówiac pomagajacy załozyc firme w UK. Za pobieraniem za to opłaty jestem jak najbardziej ZA :D

Kontakt priv lub facebook. Domeny DR:20 /RD:20-100+ / 0% Spamu / Linki ze strony głównej!!

PgJ4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Takie samo pytanie.

Przyszlo mi na mysl jeszcze jak to potem jest z US. Wiem że jak sie pracuje za granica np. w USA podajesz ich numer podatkowy i US sie ciebie nie czepia. Wiem to na podstawie zweryfikowanych wiadomosci. Kupujesz dom + samochod - i jezeli ktos nie doniesie ( jak doniesie to US ma prawdopodobnie obowiazaek sprawdzic donos a takich sa setki rocznie lub nie lepiej.. ) to pewnie jakas kontrola ale jaka - tego niewiem.

Zarabiam bańke po 5 latach i wszystko oddałem dla UK US - chce kupic 5 mieszkan - co powie US?

Kontakt priv lub facebook. Domeny DR:20 /RD:20-100+ / 0% Spamu / Linki ze strony głównej!!

PgJ4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Przyszlo mi na mysl jeszcze jak to potem jest z US. Wiem że jak sie pracuje za granica np. w USA podajesz ich numer podatkowy i US sie ciebie nie czepia.

Chwilunia, jeśli zapłaciłeś niższy podatek w USA (a w USA kwota wolna od podatku to $10.000 to raczej na bank zapłaciłeś niższy) więc musisz nadpłacić różnicę do polskiego US, gdyż Polska ma podpisaną umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania typu "proporcjonalnego odliczenia".

Co ciekawe w przypadku Cypru gdzie kwota wolna od podatku wynosi bodajże 19.500 euro, wydaje się być najlepszą opcją, gdyż tutaj obowiązuje umowa "wyłączenia z progresją", czyli nic nie musisz płacić polskiemu US - przynajmniej jeśli chodzi o klasyczne zatrudnienie i zwykłą firmę.

Może ktoś kto prowadzi firmę na Cyprze mógłby sie wypowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności