Skocz do zawartości

Prośba o rzeczową wycenę strony


mosquito_sa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się z pytaniem odnośnie waszej wyceny strony internetowej.

Właściwości strony:

Oglądalność: 25 000 - 30 000 unikalnych użytkowników dziennie, co daje w skali miesiąca średnio 0,9 mln UU

Domena: Z 1999 roku posiadająca ciągłą historię

Ilośc BL: 52 tys.

Strona dot. linków do rapidshare, coś w stylu: www.filestube.com.

Ile może kosztować taka strona, która posiada wyżej wymienione właściwości? Jaką cenę mogę proponować potencjalnemu klientowi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie przy takiej liczbie odwiedzin minimum to 30-40tyś złotych , a może i więcej, każdy kto ma strona z takimi unikami wie ile można wyciągnąć z takiej strony miesięcznie ale i wie jak ciężko zdobyć tyle wejść + czynnik wzrostowy przy takich stronach

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pochodzą Ci użytkownicy ?

@sskoczek: daruj sobie takie odpowiedzi. Dziś 1. wrzesień to lepiej zasuwaj do szkoły.

90% z Google'a , 10% z witryn które odsyłają.

Zaznaczyć można że tempo wzrostu obecnie jest 10% w skali dnia, w dniu dzisiejszym bez problemowo przekroczy granicę 30 000 unikalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie to nie legal, wystawi na allegro to weźmie kilka tysięcy, jeśli w ogóle znajdą się zainteresowani.

Filestube.com nie jest nielegalny, jest to spółka zarejestrowana w Szczecinie, a w Polsce posiada podpisane kontrakty z wydawcami np. jak Ad-Vice. Ogólnie temat rzeka, jednym słowem nie przechowuje się ani jednego pliku, a służy informacyjnie. Ale to nie jest tematem przewodnim tematu, więc nie odbiegajmy od zadanego pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del cytat + upomnienie

filestube ma kase jest legalny , do takich stron są zastrzeżenia ale punktem podparcia jest właśnie to że nie przechowują plików jak np: odsiebie czy chomik a tylko udostępniają informacje w dodatku po wyszukiwaniu czyli musi user coś wpisać aby zostało wyszukane a nie jest widoczne od razu po wejściu na stronę.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy macie z cytowaniem tych postów? :S Dzięki za waszą troskę, ale mam większą niż 640x480 rozdzielczość i widzę posty które są NAD waszymi wypowiedziami... ehhh :|

Co do wyceny: patro dobrze mówi: miesiąc * 12, chyba, że wiesz, że można na tym zarobić milijony to możesz policzyć miesiąc * 24.

Zapytam z ciekawości: czemu sam sobie tego nie zostawisz i nie będziesz zarabiał? ;>

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 90% z Google to serwis jest tam jakoś wypozycjonowany. Tylko pytanie czy to jest kilka słów kluczowych dość popularnych, czy po kilka odwiedzin z wielu fraz. I w jaki sposób był serwis pozycjonowany. Bo później okaże się, że odepniesz linki od SWL i pozycje polecą.

Według mnie maksymalna cena do zdobycia to niskie XXXXX PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis nie jest wypozycjonowany za pomocą SWL, lecz podpięty jest do kilku stron zapleczowych. A ruch zdobywany jest za pomocą long tail'a. 45 wejsc dziennie, to jest maksymalna liczba wejsc na jedną frazę reszta to od 1-30 tylko takich fraz są dziesiątki tysięcy, stricte typowy long tail.

Nie napisałem, że chcę sprzedaż lecz chcę uzyskać informację nt. wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności