Skocz do zawartości

Zaplecze? Czyli...


Elf

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele razy pada tu stwierdzenie, ze trzeba miec dobre zaplecze do pozycjonowania. Lecz co to znaczy? Czy chodzi tu o biblie, dmozy, inny content? A moze normalne serwisy?

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wszytko co co wymieniłeś :)

i to chyba im więcej i im lepsze domeny z wyższym PR tym lepiej ;)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko że większą wartość mają serwisy powiązane tematycznie z pozycjonowana stroną no i najlepiej byłoby jakby były z różnych IP

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiedzcie mi jeszcze, bo nie kumam czaczy, po co mi biblia i kopia dmozu?

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplecze czyli 40 adresów ip z domenami tematycznymi dobrze zindexowanymi

Zależy do czego itd

ale to pierwsze zdanie wystarcza zupełnie

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czyli podporządkowane pozycjonerowi wartościowe pod względem treści serwisy, najlepiej pod różnymi domenami i IP, do których prowadzi dużo wartościowych linków z zewnątrz konstrukcji podległej pozycjonerowi - może to definicja nieco inna niż by się nasuwała, ale chyba najpełniejsza.

Zaznaczam, że nie sztuka postawić kolejny dmoz w subdomenie istniejącego serwisu, ale należy mieć chociaż domenę. Nie sztuka napisać na w pół spamerską konstrukcję nabijającą ilość podstron, ale należy mieć linkpower wystarczający do jej zaindeksowania.

To właśnie dosyć częsty błąd dzisiejszych polskich pozycjonerów, którzy już jutro zorientują się, że jeżeli posiada się jedynie umiejętność pisania spamu (przepraszam, politycznie poprawna nazwa: "podstron"), to bardzo ciężko jest dorobić do niego wartościowy content, a do wartościowego contentu bardzo łatwo jest dorobić sp... (przepraszam, "podstrony"). Zgadnijcie, kto wkrótce zostanie w pierwszym szeregu? :)

Warto wiedzieć (przypomnienie dla nowszych forumowiczów), że w momencie gdy forum PiO powstawało, do wypozycjonowania zdecydowanej większości fraz wystarczały darmowe katalogi, dziś wystarczają do lżejszych fraz, a jutro...?

Dziś należy budować mocne własne zaplecze i to nie tylko (jak sugerują i z uporem maniaka będą sugerować moi przedmówcy) w postaci kilku domen i postawionych CnCatów które pewnie nigdy nie wyjdą z PR4, ale dostarczać globalnej sieci wartościowych treści. Stąd też ładuję w nowe serwisy nawet do kilku tysięcy złotych, ale ich content broni się sam, podobnie jak np. bezsprzecznie wartościowy content stron uczelnianych na całym świecie.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pełną rację :)

Poprostu jestem zmeczony i nie mam siły dziś się rozpisywać.

Trust Rank "w pełni" bedzie predzej czy pozniej.

Zaplecze wymaga KASY tez. I to niestety ciagłej rozbudowywania inwestowania w tzw warsztat pracy.

Podrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności