Skocz do zawartości

test na przedsiębiorczość


slaymer

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, iż jestem szczęsliwym uczestnikiem 3 etapu priorytetu 6.2 Kapitału Ludzkiego, zostałem zaproszony na test psychologiczny dotyczący mej własnej przedsiębiorczości (wstęp do rozmowy z psychologiem). Pogrzebałem w necie i...

czy ktoś coś takiego przechodził? i czy to naprawdę jest test składajacy się z 200 pytań, a tak napawdę z góra 15 tylko pod różnymi kątami zadawanymi?

przykładowo

czy rozpoznajesz ludzkie emocje?

czy łatwo przed tobą ukryć emocje?

czy potrafisz rozpoznać zdenerwowanie przez telefon

czy dostrzegas kiedy ktoś ma problemy?

i tak dalej i tak dalej.

Bo aż mi się nie chce wierzyć, że to może być jakaś wykładnia.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test psychometryczny to sie nazywa? No przechodzilem takie cos i nawet mialem 9/10 pkt z tego. Pytan od cholery, niektore bardzo do siebie podobne, klamiac trzeba uwazac czy sie pozniej tak samo dalej odpowie. Pytania typu co robisz w sytuacji stresujacej i do tego milion odpowiedzi. Nie masz co sie tym za bardzo przejmowac.

baner_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności