Skocz do zawartości

czy ktos zna skrypty Getsoft albo Adigo (ogloszenia)


harley7

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupiłem ani tego ani tego z Edios. Sprzedawca skryptu z firmy Edios (bo raczej nie autor) informował mnie o "setkach" zadowolonych użytkowników jego produktu, i "setkach" niezadowolonych konkurencji. Nie potrafił odpowiedzieć na podstawowe pytania techniczne, nie mają dema (bo konkurencja dodaje nieprzychylne wpisy) - za to dostałem referencje o które nie prosiłem :P O ile GetSoft odpadł po recenzjach w sieci i zadaniu kilku pytań kupującym, o tyle Edios przez wciskanie produktu na siłę i opinie o konkurencji.

@sobel

Jak chcesz moge ci podać na PW co kupiłem, żeby nie było że reklamuje jakieś produkty :D

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jako przedstawiciel firmy Getsoft, myślę, że mogę zabrać głos w niniejszym temacie. Postaram się odpowiedzieć na pytania zadane w tym temacie i rozwiać wszystkie wątpliwości.

Zaczynając od opinii użytkownika S3ntin3l - pragnę poinformować, iż oprogramowanie Baza Noclegowa przeszło gruntowne testy bezpieczeństwa. Oprogramowanie to zyskało nowe zabezpieczenia, zwłaszcza związane z atakami typu SQL Injection. Także, jest to już zupełnie inne oprogramowanie w kwestii bezpieczeństwa, aniżeli o którym Pan pisał.

Pan mesauser napisał

Getsoft stabilnie się trzyma, więc możesz śmiało brać. :-)
Co jest zgodne z prawdą, gdyż nasza firma istnieje nieprzerwanie od 2007 roku. Na rynku powstało niedawno kilka konkurencyjnych firm, których oceniać nie zamierzamy. Jednakże warto zauważyć, iż nasza pozycja jest stabilna co gwarantuje również kwestię udzielania pomocy technicznej (nie istniejemy krótko i nie zamierzamy nagle znikać), a nasze oprogramowanie było i będzie cały czas aktualizowane - co jest również związane z bezpłatnymi aktualizacjami dla naszych klientów i daje poczucie zadowolenia z poczynionego zakupu.

Active11 na pewno nieprawdą jest, iż liczba sprzedanych kopii przewyższa liczbę mieszkańców jakiegokolwiek polskiego miasta. Trudno tu nawet dywagować o przewyższeniu liczby mieszkańców jakiejkolwiek wsi. I tak jak stwierdził Pan sobel - liczba sprzedanych kopii nie ma znaczenia. Ważne są unikalne treści i odpowiedni marketing oraz reklama. Jeżeli ktoś chce zakupić oprogramowanie, umieścić je na serwerze i czekać, aż serwis sam zacznie zarabiać pieniądze bez żadnego wkładu na jakiekolwiek zmiany i bez żadnej reklamy - to odradzamy dokonywanie zakupu, gdyż może się to okazać tylko stratą pieniędzy. Oprogramowanie to jest przeznaczone dla osób, które potrafią zastosować odpowiedni marketing i mają "smykałę" do interesów oraz potrafią mądrze inwestować swoje pieniądze.

Ta uwaga dotyczy się nie tylko naszego oprogramowania, ale oczywiście każdego innego produktu również.

Jednym słowem / zdaniem - takie oprogramowanie jest przeznaczone dla ludzi "z głową na karku".

Radzimy zastanowić się przed zakupem i wybrać najlepszy dla siebie produkt.

Dla zainteresowanych możemy udostępnić próbki kodu PHP dowolnego z naszych skryptów, odpowiemy również szczegółowo na każde zadane pytanie w sprawach technicznych. Zachęcamy do zakupu - już wkrótce kolejne wersje naszych skryptów z nowymi funkcjonalnościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Firma GetSoft, jak dla mnie to duuuży znak zapytania, używam jeden skrypt tej firmy. Nie mam jakiś większych zastrzeżeń do skryptu, jest jaki jest, widziałem specyfikację więc wiedziałem co kupuję.

ALE

tak, jest to nieszczęsne ALE:

- totalny brak kontaktu z firmą, nikt nie odbiera telefonu, po kilku mailach albo po pisaniu na GG udało się nawiązać kontakt, posypały się jakieś tam wytłumaczenia, że biuro w innym budynku i coś tam... nieważne, było, minęło

- opisałem problemy skryptu i zapytałem się o poprawkę tych różnych problemików, nie chodziło mi o nową wersję skryptu za free, byłem gotowy kupić kolejną rozwojową wersję. I tu pojawiły się problemy !

Oczywiście gość z GetSoft powiedział, że nie ma sprawy, wszystko do zrobienia i bym opisał te błędy lub co wg mnie mogło by być w kolejnej wersji. Troszkę czasu znów straciłem, opisałem w punktach słabe strony i co powinno się znaleźć w nowej wersji...

Znów cisza, zero odzewu, znów ściganie firmy by łaskawie coś odpowiedzieli. Znów rozmowa na GG i Pan powiedział, że nie mam co się martwić bo jak będzie nowa wersją to dostanę ją GRATIS w ramach uaktualnienia. Zapytałem kiedy to będzie, otrzymałem odpowiedź, że pracują właśnie nad kolejną wersją i ta ma się pojawić za jakieś 2-3 m-ce.

Czekam 3 m-ce i......... NIC, cisza. Znów nie ma kontaktu (pewnie i to biuro zburzyli i linie telefoniczne padły :) )

Znów udało się skontaktować, przeprosiny, wszystko jest super i mocno pracują.... (generalnie jak powyżej w poście). Nowa wersja będzie z początkiem roku. Pomyślałem, trudno i tak nie mam wyboru.

...minęły właśnie 2 lata. jakoś w marcu 2010 próbowałem się kontaktować ale już mam tego dość, bo czy to ja jestem ich klientem i powinienem być obsłużony czy odwrotnie. Właściwie to poczułem się jak intruz, ktoś upierdliwy, niepotrzebny i przede wszystkim co najgorsze OSZUKANY.

Na koniec.

Te skrypty nie są takie złe ale cała otoczka firmy GetSoft, jej polityka (właściwie to chyba jest jeden facet M.A.), niestety totalny brak komunikacji i to co napisałem powyżej - zostałem OSZUKANY. Naprawdę wielka szkoda.

Panie M.A. proszę mówić prawdę, naprawdę warto, ja bym się nie obraził gdyby Pan powiedział mi na początku: NIESTETY ALE NIE PLANUJEMY ROZWOJU TEGO SKRYPTU. Sprawa jasna i wiem czego się mogę spodziewać.

Ja straciłem nerwy i zaufanie, a Pan klienta.

Może Pan napisze do mnie coś normalnego i nie skrzywionego, coś realnego. Może mój kolejny post będzie krótszy i bardziej przychylny. Czasem jest łatwo naprawić swoje błędy ale trzeba się trochę zmienić i postarać.

Powodzenia

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2010 pisalem im co jest nie tak ze skryptem i co musi byc zmienione oraz dodane. oczywiscie w ciagu 2-3 miesieczy miala wyjsc nowa wersja i mialo to byc poprawione. za chwile 2012 a z moich uwag pozostala tylko informacja ze poprawia :)

nie wiem jednak czy w obecnej chwili to co jest sprzedawane jest ok, bo nie uzywam.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony pragnę jeszcze dodać, że konkurencja nie śpi i często w internecie pojawiają się nieprawdziwe opinie (nie tylko o naszej firmie). Proszę zawsze zwracać uwagę kto publikuje różne komentarze. Czy ktoś kto zarejestrował się na forum i posiada tylko 1 post, jest osobą wiarygodną? Często są to konta zakładane przez konkurencje w celu zniszczenia opinii o danej firmie. Dlatego też internet jako źródło anonimowych opinii - nie jest do końca źródłem wiarygodnej informacji o różnego typu produktach czy usługach. Nie chodzi nam tutaj tylko o kwestię naszej firmy - tak jest po prostu z większością firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zabierze głos osoba mająca staż na forum nie będąca konkurencją oraz nie mająca jednego postu na forum.

Co do skryptu to krążą bardzo różne opinie w szczególności związane z dziurawymi skryptami - jak jest na prawde - pozostawiam to specjalistom. Ja ze swej strony tak szybko jak zaczalem tak szybko skonczylem z tą firmą współprace po zakupie ich skryptu. Pierwszym z powodów to bardzo niemiła obsługa strasząca mnie jakimis procesami sądowymi ponieważ nie mogłem się doprosić o fv. Bardzo ograniczony kontakt z firmą jeśli już chodzi o wsparcie techniczne, a jesli chodzi o plusy to bardzo mila obsluga zgłaszająca się nawet sama po otrzymaniu negatywa z prośbą o jego usunięcie.

Taki mały komentarz mój z perspektywy 2 lat kiedy to zakupiłem na aukcji jeden ze skryptów.

Jak jest teraz - być może ekipa się zmieniła tudzież wydoroślała.

nie jest to jakis tam post zeby odrazdzać firmę czy też polecać. W internecie opini jest na prawde na tyle dużo że każdy może sobie poczytać i wybrać.

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam jeden ze skryptów Getsoft - centrum nieruchomości 1.0 - wysyłałem zapytanie czy jest jakaś aktualizacja, otrzymałem maila, że firma Getsoft nie rozwija już dalej tego skryptu. Wysłałem drugiego maila z pośbą o bardziej szczegółową instrukcję instalacji, gdyż miałem problem z połączeniem z bazą, nie otrzymałem już odpowiedzi, a pamiętam, że kiedyś odp w tej sprawie otrzymałem, bo tez był podobny problem. Kolejny mail - też cisza. Tel wyłączone lub nie ma takiego numeru, kontakt bardzo utrudniony. Pomimo, że udało mi się zainstalować skrypt z pomocą firmy trzeciej to i tak mam obawy, czy nie ma tam żadnych dziur, bo Firma Getsoft po prostu milczy. Na Allegro obserwuje aukcje i widzę, że ludzie kupują, więc jest chyba ok, ale w moim przypadku 2 lata po zakupie skryptu - 0 wsparcia ze strony Getsoft.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinię doda kolejna osoba, która nie ma na koncie tylko 1 posta..

Odradzam współpracę z firmą GETSOFT! Większość niuansów "super obsługi" opisał Tomek XX. Swój skrypt zakupiłem przez platformę aukcyjną allegro.pl. O fakturę prosiłem przeszło 3 czy 4 miesiące. Kontakt telefoniczny NIE ISTNIEJE. Nikt nie odbiera lub tel. jest wyłączony. Na @ odpowiadają dopiero wtedy, kiedy wystawi się im negatywa (bynajmniej ja tak miałem) z SZANTAŻEM, że fakturę wyślą jak usunę negatywa! Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również zainteresowany zakupem skryptu ogłoszeń, więc może zrobimy zakup grupowy po niższej cenie albo zlecimy wykonanie takiego skryptu. To już jakiś poważniejszy - chyba - fundusz może się uzbierać dla osoby chętnej na wykonanie takiego skryptu.

Kto chętny i co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie będę zakładać nowego tematu- prawie taki sprzed 3 lat.

Może ktoś kupował jakiś skrypt od Getsoftu obecnie? Zmieniło się coś? Tzn obsługa klienta, jakość skryptów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności