Skocz do zawartości

top#2 w 24h !


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Shpyo, pomyśl też , a nóż coś Ci przyjdzie do głowy dlaczego i po co takie rzeczy się dzieją chwilowo. Może rzeczywiście przypadek, ale tematowi przyglądałbym się raczej spokojnie i pochopnie nie wyciągał wniosków. Jeśli nawet chwilowe, to po co? Pomyśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona w okolicach top20 to coś normalnego, ale druga pozycja to jakieś U(F)O. Fajnie, jak to leciało z tym, co ma zawsze szczęście? Nie, no, taki głupi żarcik po piwku :) Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi.

Fraza na pewno jest przynajmniej średnio trudna. Pozazdrościć. Zgred na pewno nie należy teraz do tych, co nie lubią poniedziałków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia po tzw fsb warto przywalić ostro linkami - wtedy stronka się trzyma, ewentualne są lekkie wahania. Wnioskuję z tego, że G czeka na reakcje internautów odnośnie stronki, ale to moje gdybanie. W każdym razie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać mądry post z dywagacjami i taki tam, ale moją głowę zaprząta teraz jedna myśl: Google wie, że Zgred stworzył daną stronę i dlatego jest wyżej. Dlatego Zgredzie - przestań używać Chrome :)

Strona zapewne ma treść - mimo że nie najwyższych lotów(?) - to i tak lepsza od konkurencji ;)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własni enie da sie zostawić bez linkowania (Xr nie wchodzi w rachubę zbyt świeża) - wróce do tematu za kilka dni.tygodni :)

Żartowałam tylko. Wg mnie FSB istnieje - przekonałam się na paru stronach.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak już 2 razy z domenami zawierającymi słowa kluczowe. zero linków, zero czegokolwiek. tylko powrzucane teksty na strony.

google sam zaindeksował i rankuje na nazwy domen. nie uważam, że to FSB, bo serwisy nie spadają już od miesięcy.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ze stroną znajomego. Zacząłem katalogować i wszystkie frazy były poza top20. Zrobiłem pełną optymalizację i po 2 dniach google zaindeksowało zmianę i 7/10 fraz wskoczyło do top3. Frazy oczywiście łatwe.

Myślę, że w tym przypadku jeśli fraza łatwa to ten efekt jest skutkiem optymalizacji i dobrego contentu.

Przedstaw swój Pomysł na biznes i pozyskaj inwestora

PIT online bardziej przyjazny niż e-deklaracje

Szukam inwestora, żeby zrealizować swoje pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś druga fraza dwuwyrazowa - odmiana wg języka polskiego - weszła do top10

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności