Skocz do zawartości

Internet bezprzewodowy.


luniek88

Rekomendowane odpowiedzi

Rozejrzyj się może za lokalnymi dostawcami - mają często ciekawszą ofertę niż internet od sieci komórkowych.

U mnie na domu zamontowali antenkę, która zwykłym kablem łączy się z komputerem, zaś dom już bezprzewodowo łączy się z ich nadajnikiem.

Co prawda z takim internetem nie wyjdziesz sobie do parku posiedzieć i skorzystasz z niego wyłącznie w domu, ale jeśli właśnie w domu będzie Ci on głównie potrzebny to polecam, znika m.in. problem z brakiem zasięgu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z blueconnect - jest drogi - 100 zł chyba.

W Warszawie śmiga aż miło, ale w małych miejscowościach strasznie muli, no i nie pościągasz nic, bo transfer się kończy nawet jeśli lubisz youtub'a :P.

Play - Tani, ale słabiej chodzi od tego z ery, z tym, że w małych miasteczkach mam z nim zupełny problem.

Ciężko będzie znaleźć coś co śmiga.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z bezprzewodowa w simplus nie na zasadzie abonamentu, ale doładowań https://zasilenia.simplus.pl/.

Oczywiście nie jest za szybki 170Bk/sek [zresztą mam starszy modem], ale "jest wszędzie" i do podstawowych zastosowań jak sprawdzenie poczty, forum, google :P starczy i bez zobowiązań abonamentowych.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Internetu w Plusie od około 3 lat.

Transfer 300 megabajtów za 12 zł, 125MB za 6zł. Gdy się podłączy telefon obsługujący HSDPA to mamy neta ~2 megabity/s. Sprawdzałem speedtestem. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności