Skocz do zawartości

Jak przenieść PageRank ze starej domeny na nową?


xride

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :)

Chciałbym się dowiedzieć jak przenieść ze starej domeny (dajmy na to www.stara.pl) wartość pagerank, na nową domene (www.nowa.pl). Zaniedługo stara domena mi wygaśnie więc trzeba zrobić porządki :D .

Tak więc moje pytanie brzmi

Jak przenieść PageRank z domeny www.stara.pl na www.nowa.pl używając do tego różne sposoby, i po jakim czasie będzie przeniesiona (chyba przy następnej aktualizacji pr ?) ?? i tutaj chciałbym poprosić o pomoc, co trzeba napisać w pliku .htaccess

Z góry za pomoc dziękuje :D

I jeszcze taka prośba moje, o nie usunięcie tego postu bo jak szukałem takiej bardzo konkretnej info na forum to nie znalazłem, tak więc informacja może się przydać wszystkim nie tylko mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Taki mały wtrącik. Jakby kolega wiedział że przenieś PR można za pomocą 301 to by o to nie pytał. żeby znaleźć ten post trzeba wpisać przekierowanie 301. To jakby ktoś nie wiedział kto jest prezydentem USA a żeby się doiwiedzieć musiałby wpisać GW Bush. Czasem trudno jest coś znaleźć w szukajce, sporo ciekawych tematów jest źle tytułowanych. Może czas to porawić?

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie zakładać nowego tematu, jak to jest jak mam doemne z PR 5 i drugą domene z Pr 3.

I chciałbym te 2 domeny połaczyć to jak zrobie przekierowanie 301 z domeny Pr 3 na Pr 5.

To mi to coś da ?

Dodam, że domena z Pr 3 jest lepiej wypozcjonowana niż Pr 5.

Jak to może wpłynąć, na wyniki wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności