Skocz do zawartości

Jak przenieść PageRank ze starej domeny na nową?


xride

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie w sieci znalazłem skrypt do zrobienia fałszywego PageRankingu -oczywiście nie używam tego do stron na których bardzo mi zależy. Ale bawiłęm się tak dla własnego doświadczenia. Faktycznie skrypt zadziałał i po aktualizacji mam pr = 6

A oto skrypt:

<?php

if (strstr($_SERVER}'HTTP_USER_AGENT'], "Googlebot"))

{

header("HTTP/1.1 301");

header{"Location: https://www.cyberjoy.com.pl");/

}

?>

https://www.cyberjoy.com.pl to adres jaki chcesz mieć pr, w tym przypadku cyberjoy ma pr 6, więc ja sobie go wpisałem i mam tej strony wartość pr. Są też minusy tego skryptu bardzej wtajemniczoni wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A ja sobie w sieci znalazłem skrypt do zrobienia fałszywego PageRankingu -oczywiście nie używam tego do stron na których bardzo mi zależy.
Jak dla mnie to ten skrypt nic innego nie robi [ tak wynika z kodu php ] jak tylko przekierowuje agent usera przedstawiającego się jako "Googlebot" na stronę podana w funkcji Headre(location:""). Wiec nie wiem skąd by miała być jego magiczna właściwość generowania zawyżonych PR. :P

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma sens tylko do sztucznego podniesienia pr w celu podniesienia ceny linka i oszukania klientów, bo jak odeślesz robota, to linki nie zostaną zaindeksowane.

Z punktu widzenia pozycjonowania same szkody dla sewisu, który z tego skorzysta.

Jak najszybciej zamknąć skasować, cokolwiek proszę.

Takie posty uderzają w czystość branży i tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co z tym plikiem .htaccess bo mam www w HTMLu napisane ?  ;)

92404[/snapback]

Tak zapytam... a co tobie to da ?

Przekierowanie bedzie wisialo tylko do czasu istnienia domeny... a potem ?

A potem linki nadal beda wskazywaly stary juz nie istniejacy adres...

Wracajac do sztucznego PR... a Czym Wy sie martwicie ? Niech pokemony sie tym bawią... ja tam bede mial same korzysci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są negatywne skutki stosowania takich przekierowań?
Przy niewłaściwym ustawieniu PHP na serwerze może dojść do uzyskania przepływu strumienia funkcji headrer() nie w tym kierunku co powinien i domena uzyska ujemny PR.... Ale można to zniwelować odpowiednim wpisem w .htaccess.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to wpis?
Jak chodzi o wpis w .htaccess to Musisz go ustalić indywidualnie z administratorem serwera ponieważ tylko on wie jak ma ustawione PHP.INI ... Ale nie powinno być z tym problemu. Chodzi o ustawienie dodatniej zbieżności strumienia dla funkcji przekierowującej Header(); oraz instancji obiektów z google.pl oraz google.com. Dzięki temu mamy pewność, że uzyskamy wysoki PR nie ryzykując zjawiskiem opisanym przez Erbita :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności