Skocz do zawartości

Boening 757 i Pentagon w dniu 11.09


Erbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Po 10989 kilometrach instalacja gazowa zwraca się całkowicie

w moim przypadku na benzyne idzie mi 30 zl dziennie co daje w miesiacu 900 zl ale w praktyce wychodzi jakies 1200 bo casem jezdze wiecej, srednio dziennie robie 30 - 40 km :blink:

jednym slowem - pogielo ich z tymi cenami benzyny, niech im te stacje zbankrutuja bo sie wszyscy na gaz przerzuca i bede bil brawo :);):faja:

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intru - ty nie inwestuj w gaz do Samary, bo jej wartośc księgowa wzrośnie dwukrotnie, ale wartośc rynkowa - NIE. Sprzedaj ją, bo pogarszasz znacznie bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju. Bylby to piękny, patriotyczny gest z Twojej strony. ZIEMIA też zapewne będzie Ci wdzięczna. Kierunek UE. :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kava - jeżeli mogę coś zasugerować - napisz też coś o energii pozyskiwanej z prądów morskich (podwodne wiatraki). Jakbyś zdobyła do tego jakieś fotki albo rysunki (porównanie wielkości tych urządzeń do wielkości np. człowieka - widziałem kiedyś coś takiego) to byłby rarytas dla żądnych wiedzy odwiedzających Twoją stronkę :peace:

Speedway blog

Łatwo dostępne karty kredytowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byłby rarytas dla żądnych wiedzy odwiedzających Twoją stronkę  :D

Moze byc ciezko bo mam raczej informacje o zrodlach nie-z-kosmosu :D Ale od czego jest internet - poszukam, dzieki; jakkolwiek nie obraze sie, jesli masz jakies materialy i mi je podeslesz. :]

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku na benzyne idzie mi 30 zl dziennie co daje w miesiacu 900 zl ale w praktyce wychodzi jakies 1200 bo casem jezdze wiecej, srednio dziennie robie 30 - 40 km

Hm z moich obliczeń wychodzi, że twoje auto spala jakieś 22litry benzyny na 100km tak? no bo jeździsz dziennie około 30km a płacisz za benzyne 30zł na dzień...

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj ją, bo pogarszasz znacznie bezpieczeństwo energetyczne naszego kraju. Bylby to piękny, patriotyczny gest z Twojej strony. ZIEMIA też zapewne będzie Ci wdzięczna. Kierunek UE. biggrin.gif

moj przetopiony tramwaj nosi nazwe ZEMSTA STALINA - nie bedzie dbania o gospodarke i srodowisko :(

a tak powaznie - pewnie - to bylo swietne auto, niezawodne ale czasy sie zmienily i jest nieekonomiczne, teraz trzeba kupic cos bardziej ekonomicznego - corrado z silnikiem 1.8 :( ale juz na gaz

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kava, dodaj może też o silnikach magnetycznych :)

Jakiś czas temu na Discovery oglądałem "Świat bez ropy" - taka symulacja kryzysu. Ale skończyło bardzo optymistycznie - zrezygnowali z krajów OPEC, zainwestowali w infrastrukturę w Rosji i zaczęli korzystać z ich złóż które nigdy się tam nie wyczerpią - taki dokładnie był przekaz programu ;) hehe

Wczoraj dość późno leciał nieamerykański reportaż (chyba na kanale Planet) o 11 września i wcale nie ukrywali informacji o tym że na pentagon nie mógł wpaść samolot. Tu widać że zanim samolot wpadł na jedną z wież już się z niej dymi. Czwarty samolot - spadł bo ludzie bohatersko stanęli do walki z terrorystami czy został zestrzelony... Zdaje się że trzeba 60 lat żeby odtajnili szczegóły, może wówczas się dowiemy co się stało naprawdę 11 września.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem i czytałem już o tej teorii niedługo po 11.09.

Sami zobaczcie

https://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_po.swf (flash 3MB).

92287[/snapback]

Jeśli chodzi o teorie dotyczące pentagonu, to są teorie które pokazują że niby samolotu nie było, ale są też teorie zaprzeczające tym teoriom i pokazujące że samolot był, wystarczy poszukać. Nie można wierzyć w pierwszą napotkaną teorię bez sprawdzania na własną rękę faktów (o ile to możliwe).

Poza tym teoria odnośnie zniszczenia pentagonu nie jest szczegolnie istotna w swietle calej prawdy o ataku z 11 wrzesnia i wcale nie twierdze ze znam ta prawde :aniolek: mam za to rózne pytania:

1.Dlaczego obie wieże zawaliły się idealnie jak podczas kontrolowanego wyburzenia.

2.Dlaczego konstrukcja wieży przystosowana do wytrzymywania znacznie wiekszych sił jakie są w stanie wytworzyć uderzające w nią samoloty, nie wytrzymała ich.

3.W jaki sposób ogień uszkodził konstrukcje stalowe, jeśli jego temperatura była zbyt niska aby wpłynąć na strukturę stali (pożar był tak mały, że na zdjęciach zrobionych tuż przed zawaleniem się wież widać ludzi stojących w miejscu gdzie uderzyły samoloty.

4.W jaki sposób nagle został wyburzony jeden z sąsiednich budynków, jeśli przygotowania do takiego wyburzenia trwają kilka tygodni i trzeba je wcześniej zaplanować (rozmieścic ładunki)?

5.Dlaczego gruzy i zgliszcza zostały szybko zniszczone bez przeprowadzania badania nad dokładną przyczyną zawalenia?

6.Dlaczego przez parę tygodni poprzedzajacych atak, w budynkach WTC mialy miejsce kilka razy dziennie alarmy treningowe (co się wczesniej nie zdarzalo tak czesto), i po co często wtedy ewakuowano pracowników.

7.Dlaczego po uziemnieniu wszystkich lotów, członkowie rodziny Bin Laden zostali pod ochroną i bez zadnych pytan odesłani do wlasnego kraju?

Warto wiedzieć że Anglia jest najważniejszym sojusznikiem USA. I okazuje sie ze w atakach w Londynie można znaleźć podobną "ścieme":

1. W telewizji podano informacje, że osoba odpowiedzialna za ataki, tzw mózg, była chroniona, (czyli wspołpracowała) przez siły rządowe.

2. W telewizji podano informacje, że pare dni przed atakiem były prowadzone ćwiczenia anty terrorystyczne dokładnie w tych samych miejscach w których wystąpiły ataki i przewidywały taki sam plan wydarzeń.

Na czym polegają takie ćwiczenia? Bierze się kilku przechodniów i zachęca do wzięcia udziału w ćwiczeniach, daje im atrapę bomby do plecaka i sprawdza działania jednostek anty terrorystycznych. W telewizji podano "bomby zostały zdetonowane zdalnie, bez wiedzy terrorystow". Bo może to byli zwykli cywile, którzy myśleli że mają atrapę w plecaku. Opis tych ludzi nie pasuje do terrorystów, mieli plany na najbliższe godziny, dni i lata, mieli rodziny ktore zostaly zaskoczone tym zdarzeniem.

3. Blair powiedzial tuz po atakach, ze nie bedzie przeprowadzona dokladna analiza atakow, bo to przeszkadzalo by policji w doprowadzeniu aktualnego stanu do porządku. :rotfl:

Obserwując te wydarzenia można dojść do wniosku że zagrożenie terrorystyczne w rzeczywistości nie istnieje i nigdy nie istniało. Ani w Afganistanie ani w Iraku nie znaleziono żadniej broni masowego rażenia. Co więcej, wiadomo że tej broni nigdy tam nie było i nie ma, gdyby irakijczycy dysponowali taką bronią to już dawno użyli by jej do walki z amerykanami na własnym terenie. Zagrożenie terroryzmem to nic innego jak sztuczne i skuteczne zastraszanie społeczeństwa, które prowadzi do poparcia działań "przeciwko terroryzmowi". Taki Irak czy Afganistan to kraje które nawet jakby chciały to miałyby problemy żeby zagrozić innym. Pytanie brzmi, kogo tak naprawde powinnismy sie bać? ja wiem kogo. Ale szary czlowiek nic na to nie poradzi, moze się tylko przyglądać.

Pozostaje cieszyć się że pod nami nie ma żadnych złóż ropy, bo pewnie już byli byśmy terrorystami. Oby tylko węgiel kamienny nie stał się w przyszłości głównym paliwem napędzającym świat ;)

shtvbanner1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Pozostaje cieszyć się że pod nami nie ma żadnych złóż ropy, bo pewnie już byli byśmy terrorystami. Oby tylko węgiel kamienny nie stał się w przyszłości głównym paliwem napędzającym świat  :aniolek:

93851[/snapback]

My sie tym weglem dzielimy, wiec nie ma powodow do obaw :rotfl: Czesc z twoich przypuszczen to bzdury, pare jednak daja do myslenia. Wydaje mi sie jednak, ze naczytales sie Orwella (chodzi o Rok1984).

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności