Skocz do zawartości

Częstochowa Spotkanie Seo III


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

jakby sie udalo jednak 22 w piatek to bym na 100% jechal... szczegolnie jakby sie mozna bylo zabrac z kims z wroclawia :P

pandha z wielka checia bym cie zabral ale wlasnie musialem sprzedac autko ze wzgledu na kupno synowi mieszkania.

Moze ktos bedzie jechal z Wrocławia to sie z nim zabierzemy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie zarezerwowany oficjalnie VIP ROOM na 25 osób na 23.10.2010r. (sobota - bo w piątki większość pracuje, a trzeba jeszcze wrócić do domu, przygotować się i przejechać x kilometrów.). Kto chętny jeszcze proszę się zgłaszać to będziemy dokładać kolejne loże :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, bo to moje pierwsze SEO Party, są jakieś tradycje na takich spotkaniach...wymieniacie się wizytówkami, żeby wiedzieć kto jest kto, itp.?

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycją jest... zaje**** towarzystwo, dobre trunki i super zabawa do rana :)

Laptopy, wifi, pozycje, pageranki, punkty etc zostawiamy przed drzwiami ;)

Robbie wkręcisz się na jednym seoparty to będziesz śmigał cyklicznie po wszystkich po całym kraju B)

PS. Impreza za niecałe 3 tygodnie :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności