Skocz do zawartości

Muzykalność na PiO ;)


ryu420

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem dosyć długi epizod z gitarą elektryczną w szkole średniej. A potem zrobiłem chyba największy błąd mojego życia i kupiłem sobie gitarę o jakiej marzyłem, ale na którą absolutnie nie było mnie stać. Potem okazało się, że gitara nie była warta tych pieniędzy, a panowie ze sklepu "troszkę" mnie oszukali...

Potem trzeba było sprzedać wszystkie graty i zająć się pracą, ale jakoś tak rok temu poczułem nawrot choroby zwanej GAS (guitar aquisition syndrom) i kupiłem sobie najpierw Ibaneza RG 7620, potem Ibaneza JS1000 a do tego POD Studio KB 37 by mieć na czym pograć.

Po dziesięciu latach przerwy w graniu i ogólnym rozeznaniu na rynku, najbardziej cieszy fakt niezwykle zaawansowanej technologii dostępnej praktycznie dla każdego - oprogramowanie potrafi dzisiaj tak wiele, że domowe nagrania potrafią zabrzmieć fantastycznie. Rzecz jasna, pod warunkiem posiadania porcji talentu i setek "dupogodzin" wysiedzianych przed komputerem. :-)

Najbardziej jednak martwi mnie sytuacja którą opisałem jako motto na blogu (który próbuję prowadzić): gdy masz za co kupić sobie zabawki do uprawiania hobby - zwykle nie masz czasu by z nich korzystać...

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności