Skocz do zawartości

Skrypt Ogloszen


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

Można również WordPress + najnowsza skórka ElegantThemes ( https://www.elegantthemes.com/preview/ElegantEstate/ ) lub THemeForest ( https://www.buchmanndesign.com/openhouseaut...ivswitcher.html ) albo ClassiPress.

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
na allegro, użytkownik FOX229

Zamówiłem sobie taki na Allegro opłaciłem i nic. Zero kontaktu

Piszę maile na dwa adresy, dzwonię, /podane w kontakcie/, facet nie odbiera telefonu, tylko pisze smsy, aby podać nicka z Allegro i nr. aukcji

i podaje jakiś inny adres mailowy

więc znowu ślę i nic

Nie chcę robić mu zadymy, ale na Allegro chyba zgłoszę brak skryptu i zero kontaktu/oprócz smsów/tylko nie wiem kto je odpisuje/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro, użytkownik FOX229

Zamówiłem sobie taki na Allegro opłaciłem i nic. Zero kontaktu

Piszę maile na dwa adresy, dzwonię, /podane w kontakcie/, facet nie odbiera telefonu, tylko pisze smsy, aby podać nicka z Allegro i nr. aukcji

i podaje jakiś inny adres mailowy

więc znowu ślę i nic

Nie chcę robić mu zadymy, ale na Allegro chyba zgłoszę brak skryptu i zero kontaktu/oprócz smsów/tylko nie wiem kto je odpisuje/

mam już 2 lata taki skrypt,aktualnie strona wysoko serpach,PR2 i zarobki niezłe z sms i reklam.Wcześniej kontakt z autorem był znakomity,nie wiem jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie kupujcie nic od użytkownika: Login - pmz-skrypty, fox229

Wpłaciłem pieniądze za skrypt, a On po paru tygodniach mówi, że dysk Mu nawalił.

Pieniędzy mi nie oddał i tylko unikał ze mną kontaktu, napisałem do niego z innego maila, jako osoba zainteresowana zakupem i oczywiście odpisał.

Miałem iść z tym na policję, jednak czasu nie miałem.

Jeżeli kogoś jeszcze oszukał napiszcie do mnie, to zrobimy pozew zbiorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności