Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

A ja twierdzę, że kwestia kilku dni i wyniki faktycznie się zmienią - nie tak jak na początku miesiąca ale będą zmiany.

Różnice na DC widać z mniejszymi/większymi przerwami od miesiąca. To raczej wynik nowego algorytmu (szybkiego reagowania na zmiany), niż zapowiedź kolejnych zmian.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja już nic nie rozumiem. Strona firmy, która nie jest i nie była pozycjonowana, bl 1234, w kilku katalogach, prawie wszystkie BL z tej samej strony jest wyżej niż była przed zamieszaniem.

Z tego co zauwazyłem chyba bardzo wazne jest teraz szczególnie też zoptymalizowanie strony pod słowa kluczowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie zaobserwowac lekki googledance, ale tez wydaje mi sie ze nie bedzie juz na razie wiekszych zmian w wynikach.

Trzeba sie wziasc do roboty i odbic stracone pozycje :)

To nie Google dance tylko Google breakdance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! nie wiem jak u innych ale u mnie jest juz nowy silnik z mapa po prawej i odnosnikami znajdujacymi sie w serpie wygladajacymi podobnych do wynikow organicznych z serpow... trudno to ogarnac okiem, na laptopie wyglada to strasznie - oczywiscie dla nie zalogowanych - strona glowna wyglada jak maslo maslane teraz w wynikach mam kilka odnosnikow do map dla zapytania + miasto wraz z literami znajdujacymi sie na mapie oraz nawet 5 wynikow organicznych w stronie glownej - jak u was wygladaja serpy ?

Podaruj 1% Oli Borwik

Wspieraj charytatywnie na SEO forum PIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności