Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
przyzwyczajajmy się, moja tez brzmi: za ok. 2 -3 lata pierwsza strona to same CPC będą

Wątpię, zaprzeczyli by swojej misji (w sensie misji firmy, czyli dostarczania jak najlepszych wyników wyszukiwania). Chyba, że zmienili by misję firmy :crazy: (w końcu zielone nie śmierdzą).

No ja potwierdzam, że średnio mam 4 wyniki organiczne w TOP10 a reszta powyżej to mapy i adwords

Totalna komercja się zrobiła na pierwszej stronie wyników.

Marketing w sieci - da się ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak pewnie bedzie. te mapki i wizytowki troche denerwuja. u mnie wiekszosc wynikow na plus choc sa takie co delikatnie spadly. teraz trzeba wszystko integrowac ostro z mapkami i zajmowac sie mapkami. trzeba przyznac ze troche namieszali.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu teraz rozliczać się za pozycje i wytłumaczyć klientowi, który był na frazę regionalną na pierwszej stronie wyników (ale nie było go w mapkach), a teraz przez nową wersję mapek czasem pozostają tylko 3 miejsca naturalnych wyników na pierwszej stronie :(

A najlepsze jeszcze, że system monitorujący pozycje wskazuje, że strona jest na 7 pozycji..tylko że tak naprawdę strona jest dopiero na drugiej stronie wyników wyświetlana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tylko top 3 sie liczy a najlepiej być w top 1 wtedy masz pół strony dla siebie, bo jak masz top1 to dodaje Ci mapke poniżej.

https://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&...29a3456a5ab8644

a na frazy regionalne zdjęcie z Firm lokalnych

https://www.google.pl/#hl=pl&biw=1280&a...29a3456a5ab8644

Wyniki zostały dodali tylko informacje i mapy a wywalili to barachło co było wcześniej teraz jest dużo lepiej.

Wcześniej na frazy lokalne miales adwordsy potem mapy i dopiero serpy a teraz masz adwordsy i serpy bo ludzie nadużywali map dodawali fałszywe dane a większość nawet nie prowadziła działalności gospodarczej (nie było firmami) także teraz lepiej to wyglada

Dobry zespół jazzowy Warszawa

Świetny zespół jazzowy na bankiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frazy które mi dziś poleciały to wszystko co było pozycjonowane na frazy regionalne. Co najlepsze z TOP1 spadłem na TOP4 a przede mną są subdomeny lokalne, miejskie (z nazwą miasta).

Moim zdaniem beznadzieja.

Dlaczego zakładać że subdomena miejska będzie miała lepszą stronę od zwykłej .pl :(

https://www.webroomstudio.pl - skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności