Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale Ci nie przeszkadza żeby być na wiele fraz miast w tpo1 to zależy od pozycjonowania nie od map a domena regionalna nic nie nie zmienia ja mam firme w świdniku (lubelskie a seo robie też na warszawe domene mam .pl

https://www.google.pl/#hl=pl&biw=1280&a...29a3456a5ab8644

https://www.google.pl/#hl=pl&biw=1280&a...29a3456a5ab8644

Pomimo że firma jest z lublina 160 km od Warszawy wyświetla strony pozycjonowane na Warszawę i pokazuje je na mapie nie na podstawie wpisów do firm lokalnych tylko na podstawie serpów

zobacz rozbieżności na mapie

na frazy na lublin i warszawę

Dobry zespół jazzowy Warszawa

Świetny zespół jazzowy na bankiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ogolna beznadzieja, ale widac ze wyniki organiczne nie zniknely, tylko po prostu dla niektorych wyszukiwan regionalnych pojawiaja sie wyniki organiczne + dodane sa lokalizacje na google maps i link do wizytowki do niektorych stron.

https://www.google.pl/search?hl=pl&clie...q=&gs_rfai=

poza tym jeszcze jeden beznadziejny bajer (chociaz moze dla organica na plus:) .zauwazyliscie ze dla wyszukiwan regionalnych,gdy mapka pojawia sie po prawej stronie, po zjechaniu na dol wynikow, mapka najezdza na adwordsy.. jak dla mnie to dziwna funkcjonalnosc..

Drzwi,okna i podłogi na remos.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mapka jest raczej slaba sprawa rowniez. wogole te wyniki sa teraz dosyc slabe. nie ma zbytnio dobrej widocznosci wynikow. wszystkiego jest napchane zdecydowanie za duzo. widac zaczna robic coraz to bardziej niezrozumiale rzeczy.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca. raczej moge powiedziec ze niektore pozycje znacznie mi wzrosly a te co spadly to naprawde niewiele. wiec nie o to mi chodzi. raczej mowa o chaosie ktory panuje na 1 stronie serpow. wiesz to w sumie zalezy od upodoban ale mi sie akurat ten sposob nie podoba. ale kazdy moze miec swoje zdanie.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na koniec zabawy w pozycjonowanie :)

Myślę że zanim coś wprowadzili to przetestowali.

To wszystko wydaje się logiczne - najważniejsze żeby osoba szybko znalazła to czego szuka bo ktoś może sobie szukać zespołu weselnego, ale wiadomo że ostatecznie i tak wpisze nazwę miasta w którym mieszka bo po co komu zespół ze Szczecina jeśli mieszka w Rzeszowie.

Planujesz wesele i ślub?

Pijasz dobre Wina. Pozycjonuj EliteLink`iem - dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam koniec pozycjonowania? nie sadze. teraz poprostu trzeba bedzie zmienic pewne rzeczy ktore sie do tej pory robilo. oni pewnie sa w trakie testow swoich mozliwosci i za jakis wszystko sie powinno ustabilizowac.

mam takie jeszcze pytanie z innej beczki? sprawdzaliscie wyniki z roznych serwerow lub pod roznymi przegladarkami? jesli nie to sprawdzcie. u mnie w biurze na kazdym komputerze w roznych przegladarkach sa inne wyniki. postanowilem poszukac przez serwery nie znajdujace sie w biurze. wyniki tez inne. tak wiec widac ze cos testuja caly czas i dziwne rzeczy sie dzieja.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie również widzę różnice, zależy na jakie DC trafie takie mam wyniki, może nie ma takiej rewolucji jak kilka tygodni temu ale jakies zmiany wprowadzaja.

Rano miałem nowy wygląd wyników tj. mapa po prawej stronie a na srodku wyniki z google maps a pod nimi tylko 5 wyników "naturalnych".

Ciekawe kiedy to wszystko się ustabilizuje. Trzeba czekać i robić swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki są podobne ALE:

Pod Operą/Chrome mam jeszcze stary sposób wyświetlania wyników,

Pod FF: Mam na jednym koncie mam nowe wyniki + nowe SERPy a na drugim jakieś takie jakby przejściowe... o.O

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności