Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie googielek coś namieszał i strona która była w top5 dalej jest na tym samym miejscu, ma ten sam opis tylko... url się zmienił i teraz prowadzi do konkurencji! Co za burdel...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no burdel sie zrobil dobry. a apropo wynikow to zdarzylo mi sie nawet dzisiaj 14 wynikow na 1 stronie. jakas nowosc :) pewnie troche minie zanim to wszystko poprawia i sie ustabilizuje. miejmy nadzieje ze cos z tym zrobia. pewnie w ciagu kilku najblizszych dni powinno juz byc ok.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 wyników? To dzisiaj norma jest :) Pewnie muszą teraz "Ustawienia wyszukiwania" zaktualizować. Zobaczycie, że już nic nie zmienią. Tak będą wyglądały nowe SERPy. Kwestia tylko poprawy kilku szczegółów w algorytmie i wijo :)

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze raczej nie :) to dopiero poczatkowe zmiany. trzeba poczekac az troche sie to wszystko ustabilizuje. narazie to klienci dzwonia i pytaja co sie dzieje i o co z tym wszystkim chodzi.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje wam w programach (skryptach) monitorujących poprawne pozycje fraz?? Ja sprawdzałem z tym co jest w G, odświeżyłem w monitoringu i mam frazę na TOP1 w G przed nią linki sponsorowane a pokazuje mi w monitoringu 4 pozycję.

Ma ktoś podobnie??

https://www.webroomstudio.pl - skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje wam w programach (skryptach) monitorujących poprawne pozycje fraz?? Ja sprawdzałem z tym co jest w G, odświeżyłem w monitoringu i mam frazę na TOP1 w G przed nią linki sponsorowane a pokazuje mi w monitoringu 4 pozycję.

Ma ktoś podobnie??

moj monitor pokazuje raczej dobre pozycje. nie zauwazylem jakichs wielkich roznic.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie tak, że dla site: pojawia się np. 10 wyników, ale Google pisze, że jest ich 5?

Mam podobnie, z tym że u mnie pokazuje: np: 5 a pisze że jest ich 4, odejmuje tylko 1 podstronę.

Pokazuje mi to tylko przy jednej domenie i nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności