Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

calkowita racja. moim zdaniem to z mapami sie zrobi jeszcze wiekszy burdel niz byl do tej pory. na mapach google zamiast kilku czerwonych punktow bedzie jedna czerwona wielka ro*********a bo kazdy bedzie sie ladowal do centrum. wiec moim zdaniem dosyc beznadziejna sprawa.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile powstanie SW...M System Wymiany Komentarzy :) Wzrosnie tez sprzedaz wirtualnych biur, zeby obstawic wszystkie miasta / frazy :)
nie do końca, ponieważ wyżej promowane są wpisy z nr stacjonarnym, a to oszukać trudno, ponieważ automat dzwoni na ten numer.. trudniej ale nie niemożliwe, na pewno nie taką skalę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, na blogu Google opisuje tą zmianę jako zmianę nie we wszystkich wynikach a w wynikach z zaznaczeniem opcji "miejsca" - pytanie czy zmienili co do tego zdanie, czy może docelowo właśnie tak będzie. Jeśli tak, to na wszystkie powinien wrócić organic.

Ay, caramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudniej ale nie niemożliwe, na pewno nie taką skalę.

A nie da się komórki podać ? Weryfikacja sms. Co by nie było zawsze znajdzie się sposób. Ale ja już od 3 dni szukam wszystkiego w Bing-u bo mają lepsze jakościowo wyniki niż ten bajzel Google :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudniej ale nie niemożliwe, na pewno nie taką skalę.

A nie da się komórki podać ? Weryfikacja sms. Co by nie było zawsze znajdzie się sposób. Ale ja już od 3 dni szukam wszystkiego w Bing-u bo mają lepsze jakościowo wyniki niż ten bajzel Google !!!

da się SMSsem ale wpisy ze stac. są wyżej, to jeden z czynników
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem takie coś, że fraza na której miałem strone w organicznych wynikach w topie, po wprowadzeniu lokalizacji i mapek na zaczęła pojawiać się jako wynik lokalizacyjny, natomiast zupełnie znikneła z organicznych wyników na tę frazę. Na inne frazy zauważyłem że jest albo na mapce albo w organicznych wynikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i plusy dodatnie !!! np. mieszkańcy Warszawy szukając noclegów w np. Łebie, dostają takie wyniki (po wybraniu opcji miejsca):

1. Łeba Sp. z o.o. Hotel

Wiertnicza 107, Warszawa

22 651 63 34 Wizytówka miejsca

2. Pokoje gościnne

2010 Gniazdo - pokoje gościnne Serock. Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License. Design by: Joomla and Mambo Templates

Wczasowa 14, Białobrzegi

22 774 80 00 Wizytówka miejsca

3. Hotel pracowniczy

Warszawska 717, Borzęcin Duży

22 752 04 99 Wizytówka miejsca

4. Hotel Tirest

Tirest jest ośrodkiem świadczącym szeroką gamę usług podróżującym południowo-wschodnią obwodnicą Warszawy tj. drogą nr. 50, na odcinku łączącym trasy A2 ...

Kołbielska, Mińsk Mazowiecki

....

przynajmniej nie będą musieli dymać 500k nad morze, tylko spokojnie, 30 min i są na wczasach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz niestandardowego miejsca na tegorocznego Sylwestra? Z opcją google miejsca znajdziesz tylko najlepsze oferty!

Łódź - Puślecki Sylwester. Ferma lisów

Poznań - Wencel Sylwester. Przetaczanie tarcz hamulcowych ( ta oferta mi przypadła do gustu najbardziej)

Wrocław - Danielik Józef, Sylwester, Dariusz. Sklep spożywczy

Lublin - Studziński Sylwester. Zakład kaletniczo - szewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności