Skocz do zawartości

update serp


daniellito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

PiO pojawia się w wynikach bez www mimo, że ma ustawione przekierowanie. Niezła jazda :).

Na jedną z fraz, którą pozycjonowałem na pierwszym miejscu była strona, której nie było szans ruszyć. Wynik pojawiał się z linkami poniżej. Fraza była związana z nazwą strony/firmy, która od zawsze była na pierwszym miejscu. Dla przykładu to tak, jakbym pozycjonował stronkę na frazę "adidas", gdzie adidas.com zajmowałby pewną pierwszą pozycję. Od 4 dni stronka tej firmy zajmuje 3 i 4 miejsce. Moja natomiast jest na top1 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze jest, ale pewnie też wyleci :rolleyes: Jak widać super świetny algorytm Google uznał że są ważniejsze strony o pozycjonowaniu niż takie PiO - jakaś podrzędna stronka nie na temat ;)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac wisi bardzo duzo wrecz hamskiego spamu w wynikach np. pobieraczka jest masa na wiele zapytań.

Kiedyś to mnie tak nie raziło bo zaraz ktoś zdejmował takie spamy z wyników, sam nie musiałem nic robić, ale teraz widze te spamy wiszą i wiszą google chyba zmienil polityke, teraz my mamy czyscic im wyniki i spam reporty wysyłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się pienicie. Przecież nie zostawią tak tych spamów. Zawsze po wprowadzeniu nowości są jakieś rzeczy do poprawki, a te błędy z pewnością zostaną poprawione w ciągu kilku-kilkunastu dni. Według mnie cały proceder jest na plus, wreszcie chłopaki z Google ruszają dupska do roboty i coś zmieniają i modyfikują na lepiej, bo ileż można wyszukiwać w takim samym czymś? Słuchajcie, konkurencja na rynku nie śpi, a oni muszą cały czas ewoluować. Jakieś buzzy i inne rzeczy nie zapewnią im odpowiedniej pozycji, bo to właśnie wyszukiwarka jest kluczem więc wreszcie się za nią wzięli.

Niedługo spamy wylecą, odpowiednie wyniki wsiądą na swoje miejsca i będziemy mogli zacząć zabawę w pozycjonowanie na nowo. Nie ma w tym nic złego, płakać nie ma za czym - zmiany są jak najbardziej na plus według mnie.

Poza tym AdWords wcale nie jest taki straszny i nie rozumiem dlaczego tak strasznie tu krzyczycie, że Googlowi chcą sobie napychać kieszenie z reklam. Aj, nasza ta polska mentalność, co?

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....wreszcie chłopaki z Google ruszają dupska do roboty...

bo czują oddech Blekko, które podobno w Stanach daje lepsze wyniki niż Google i ma trochę ciekawych gadźetów.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności