Skocz do zawartości

Indexowanie w 10 minut


Lenny_

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz się zacznie na Identi...
Z samej ciekawości testowałem i nie jest to skuteczna metoda.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
aqtile w tym programie który podałeś wszystko OK, lecz po pewnym czasie wyskakuje komunikat, że nie można odnaleść obiektu i koniec. Staje program i nic sie nie dzieje....

O co chodzi?

Czasem sie zawiesza ale jak widzisz sa tam przyciski ( jak w playerze) raz wystarczy odswierzyc, a innym razem cofnac do tylu, i powinno podlapac, pobaw sie to wyczujesz.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół a nożyce się odezwą, dzięki za linki !!!

Nie ma problemu, orginal jest na https://clickgasm.com/ ale strona byla padnieta jak to pisalem wiec wrzucilem zip na swoj serwer, dzisiaj widze ze orginalne zrodlo juz dziala.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół a nożyce się odezwą, dzięki za linki !!!

Nie ma problemu, orginal jest na https://clickgasm.com/ ale strona byla padnieta jak to pisalem wiec wrzucilem zip na swoj serwer, dzisiaj widze ze orginalne zrodlo juz dziala.

Ha, myślałem, że to Twojej roboty narzedzie :D trochę szkoda że nie loguje się do ping.fm próbuje przez https:// i klops, ale bądź co bądź dobra rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, myślałem, że to Twojej roboty narzedzie !!! trochę szkoda że nie loguje się do ping.fm próbuje przez https:// i klops, ale bądź co bądź dobra rzecz.

Ja to tak ominąłem, że zamieniłem https na http i się zalogowałem ręcznie. Później można kontynuować działanie programu, pododaje wygenerowany sitemap do różnych serwisów, ale na jednym z nich się wysypie. Dalej już programu nie męczyłem, bo do tylu stron co on doda to jest w zupełności wystarczające.

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uderz w stół a nożyce się odezwą, dzięki za linki :D

Nie ma problemu, orginal jest na https://clickgasm.com/ ale strona byla padnieta jak to pisalem wiec wrzucilem zip na swoj serwer, dzisiaj widze ze orginalne zrodlo juz dziala.

Ha, myślałem, że to Twojej roboty narzedzie :) trochę szkoda że nie loguje się do ping.fm próbuje przez https:// i klops, ale bądź co bądź dobra rzecz.

Z mojej strony wszystko smiga

Widze ze duzo ludzi narzeka ze pingowanie nic nie daje ale na pewno tez nie szkodzi , a z takim malym pol-automatem to nawet nie boli !!!

Jedna tylko uwaga do malo zorientowanych: w trakcie pracy programu, zwlaszcza na poczatku kiedy toworza sie kanaly rrs , rejestracja,emaile itd, program bedzie sie zatrzymywal z komunikatami typu teraz zrob to czy zrob tamto- wszystko to leci na automacie, wiec nie rob nic.

Jedyne czynnosci to:

wybrac plik w oknie links/profiles,

to sam dla blogow jesli je uzywamy,

zaznaczyc YES w odpowiednich polach

wpisac dane logowania na ping.fm ( po tym jak sie tam wczesnie zarejestrowalismy)

i kliknac czarna strzalke strartu ( pauzowac tez mozna jak sie chce cos w miedzyczasie sprawdzic)

NIC wiecej, reszta kreci sie sama

jak sie cos zawiesi to przycisk reverse, eventualnie refresh i powinno zaskoczyc i kontynuowac stamtad gdzie sie zatrzymalo.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agtile z Twojego doświadczenia w korzystaniu z tego magicznego programu, ile procentowo wpisów indeksuje i po jakim czasie ?

Nie robilem testow tego magicznego programu bo nie mlalem na to czasu, wiec nie wiem jaki procent indexuje, poza tym chce tylko podkreslic ze zapodalem narzedzie bo robi ono to samo co OP pisal ale jest prostrze.

Nie jestem tutaj zeby je promowac lub udowadniac skutecznosc pingowania, kto chce niech kozysta przeciez jest za darmo.

Poza tym trzeb jeszcze rozroznic 2 rzeczy "indexowanie" a "odwiedziny bota"

Przy tylu miliardach stron Google nie jest w stanie lub nawet

nie chce( czemu sie nie dziwie) indexowac 100% tego wszystkiego co tam sie dodaje bo

jaki bylby sens gdyby np. wszystkie spamowe wpisy na forach i blogach zaraz pojawialy by sie w wynikach wyszukiwania?

Nie oznacza to jednak ze nie sa odwiedzane- co raczej wystarczy zeby zaliczyc link. Uzytkownicy xrumera dobrze wiedza o czym pisze

Tyle w temacie skutecznosci pingowania.

Ps.Wg mnie "normalny" content "indexuje sie sam" bo rozumiem ze indexowanie "na sile" dotyczy mniej wartosciowych stron..

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gydby jednak komuś strony nie chciały wejść do indexu oprócz metod podanych wcześniej warto dodać pododawać strony do witryn web 2.0 oraz do feedburnera, jednak najszybszą metodą indeksacji jest użycie xrumera

Pozycjonowanie Kraków - LinkJuice.pl

Wojciech Matuła, tel. 721 376 407

indeks parp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Indexowanie w 10 minut, przepis na 1-2-3

... zwłaszcza przy używaniu tego typu masowego serwisu pingującego.

Nie ważne czy używasz masowego czy nie masowego. Google nie indeksuje wpisów z tego czym pingujesz ale do czego pingujesz. Najważniejsza jest jakość serwisu pingowanego oraz nie spamowanie pingiem.

Jak jest dobry serwis to wpisy z pinga wchodzą i po minucie już, nowego nie zaindeksowanego serwisu jednak nie zaindeksujesz pingiem w 10 min.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Indexowanie w 10 minut, przepis na 1-2-3

... zwłaszcza przy używaniu tego typu masowego serwisu pingującego.

Nie ważne czy używasz masowego czy nie masowego. Google nie indeksuje wpisów z tego czym pingujesz ale do czego pingujesz. Najważniejsza jest jakość serwisu pingowanego oraz nie spamowanie pingiem.

Jak jest dobry serwis to wpisy z pinga wchodzą i po minucie już, nowego nie zaindeksowanego serwisu jednak nie zaindeksujesz pingiem w 10 min.

Dokladnie, na niektorych blogach,sekunde po dodaniu nowego postu mam juz nowe cache w google.Wiec tak jak pisalem , wartosciowych stron nie trzeba w ogole pingowac bo bot tylko czeka na nowy content.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja nie miałem czasu, żeby czekać na stworzenie rssa z 10k linków:)

Jeżeli przerywam działanie skryptu, to loguje się do icerocket już z nowego maila i tworze nowego rssa? Nie ma opcji dokończenia poprzedniej listy? Załóżmy, że icerocket wypluł już pełnego rssa, dopiero wtedy publikuje go w ping.fm, czy jest to robione w ping.fm na bieżąco po każdej aktualizacji rssa?

Ping.fm wysyła pingi do najpopularniejszych serwerów xml-rpc bez dodatkowej konfiguracji, czy żeby zadziałał trzeba dodać własne strony w web2.0 twittera/fb etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności