Skocz do zawartości

Indexowanie w 10 minut


Lenny_

Rekomendowane odpowiedzi

Testowałem aplikację o której tutaj piszecie i porównywałem ją z ręcznym dodawaniem rss'ów. Wynik: przy ręcznym dodawaniu skuteczność jest średnio 7 krotnie większa. Testowałem na grupach po 60 linków przez 11 dni.

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nawet jeśli tak (trochę wątpię, ale nie testowałem, więc nie wiem na 100%) to ile jesteś zrobić w stanie ręcznie? 100? 1000? 10000? Ręczna robota jest dobra jak ktoś zaczyna przygodę z SEO i ma dużo czasu, później wszystko się komplikuje pracy przybywa i automatyzacja jest po prostu konieczna.

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak ktoś ma 10k linków do zaindeksowania, to na pewno stać go na lepsze narzędzia niż te darmowe. Tutaj rozpatrujemy darmowe narzędzi indekser, które jest mało skuteczne. Znacznie lepiej zrobić to samo, tylko że ręcznie - strona która podana jest w pierwszym poście tego tematu jest znacznie lepiej indeksowana niż serwisy które ma w sobie indekser.

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy coś nam daje zaindeksowanie w 10 minut? Jaka jest różnica między 10 minutami a 48 godzinami pomijając wcześniejsze pokazanie się strony w indeksie? Dla samego pozycjonowania które jest procesem długotrwałym te dwa dni chyba nie robią różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli dobrze rozumiem przez "metoda by Lenny" czy "metoda by aqtile "

można indeksować wpisy do katalogów i precli ?

A jeśli tak czy jest jakieś ograniczenie?

/jak mam np 100 linków do wpisów w katalogach zrobionych wczoraj, to dziś je mogę potraktować tymi sposobami ? /

Pozycjonowanie i Audyty stron : Largo.Pro

Blog: Zwiększaniu ruchu i Konwersji na stronie : RafalBorowiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Znacie jakiś dobry płatny soft do indeksacji tą metodą ?

Czyli jaką metodą ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Znacie jakiś dobry płatny soft do indeksacji tą metodą ?

W sumie pytałem pod kątem ewentualnego napisania kolejnego oprogramowania "do indeksacji tą metodą" tylko algorytm "tej metody" jak dla mnie jest niesprecyzowany :unsure:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@aqtile - Twój Bot to prawdziwy Kombajn

Używałem go sporo ,dopóki ktoś mi nie zwrócił uwagi

bym go przebadał

Ma 5 alertów

-----------------------------------------------------

Viristotal Scan

5/43

https://www.virustotal.com/file-scan/report...cebd-1294605595

-----------------------------------------------------

Ma ktoś czystą wersję ?

Czy też jest ona odpłatna :)

Pozycjonowanie i Audyty stron : Largo.Pro

Blog: Zwiększaniu ruchu i Konwersji na stronie : RafalBorowiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności