Skocz do zawartości

Portal juz ruszył


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

każda inicjatywa propagowania SERP/SEO jest dobra a potrzeba prostych tekstów dla laików, którzy owszem słyszeli co to internet ale nie wiedża o co chodzi tak dokładnie.. no i jak wykupienie takiej usługi ma się do ich firmy.

chociaż długich tekstów raczej nie powinno być, bo ludzie jakoś nie lubią czytać długich tekstów. Coś podobnego do "komputer świata" jest potrzebne, żeby nie tłumaczyc przez cały czas od podstaw tego samego.

A z podziałem kasy za zlecienia to nie jest zły pomysł :)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witaj,

Przeklikałem stronę i tu: https://www.reklama-seo.net/index.php/katal...enia-branzy.htm "polsce" - powinno być "z dużej" --> Polsce.

Pozatym po co to tło pod textem.

ps. Bannery są takie sobie. Możemy jakoś współpracować? Ja mogę wykonać bannery.. a Ty mozesz cos zaproponować (lekcje pozycjonowania :aniolek: lol)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast pozwolę sobie wyrazić opinię, że ten portal/wortal zejdzie z tego wirtualnego świata śmiercią naturalną w stosunkowo krótkim czasie. Z kilku powodów:

1. Pozycjonowanie jest zasadniczo indywidualnym sportem, więc na długodystansowy zapał seo-pospolitego ruszenia nie liczyłbym. Tu zdecydowana większość pracuje na własny rachunek.

2. Materiał gromadzony "dla waszych potencjalnych klientów" po to, by "wyedukować klientów " z powodzeniem można zamknąć na 2-3 ekranach. Nikt z "waszych klientów" nie będzie się wdawał w "analizy i porównania", a jeżeli koniecznie będzie chciał - to wystarczy odesłać na forum. To lub inne.

3. Szczerze mówiąc, nie wierzę (wolny kraj) w czystość intencji twórcy/twórców portalu i przypuszczam, że powoli dociera do nich świadomość, że to raczej niewypał.

Może lepiej nazwywać rzeczy po imieniu i zaproponować pozycjonerom taki układ: organizujemy portal/wortal, którego celem będzie gromadzenie i dystrybucja zleceń w zakresie pozycjonowania. My wykonamy pracę edukacyjną (np. seminaria, popularyzacja portalu/wortalu via media), a wy wykonacie pozyskane seo-zlecenia. Podział zysków taki i taki.

Piszę to bez złośliwości i ironii - taki jest mój pogląd na to przedsięwzięcie. Jeżeli czas pokaże, że jestem w błędzie - tym lepiej dla Was  ;)

93657[/snapback]

Jestem całkowitym zwolennikiem rozdziału pracy od działalności edukacyjnej.

Nic żadnemu pozycjonerowi nie będe proponował żadnej redystrybucji .

Nie potrzebuje niczyjego rozgłosu.

Jestem zwolennikiem wolnej informacji i decentralizacji.

Tu ludzie mają się dowiedzieć jak dobrze o coś zapytać.

A ogłoszenia są odpowiedzią na ogłoszenia tu na forum.

Tu na forum może pisać każdy nawet spec z Allegro

Na portalu/wortalu nie i tyle .

Jednak Jurku cały czas róznimy się w zdaniach ty swoje ja swoje.

Powineneś napisać książke o teoriach spiskowych :blush:

Wiec pozostańmy przy swoich zdaniach :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powineneś napisać książke o teoriach spiskowych :blush:

Eeee... zaraz książkę. Chcesz czy nie - obowiązują pewne schematy i trudno od nich uciec, bo życie do nich zmusza. Schematy i w działaniu i w myśleniu. Robercie, w/w masz moją recenzję Twojego pomysłu w aktualnym wydaniu. Uważam, że powiedziałeś A nie mówiąc B - lub odwrotnie. I tyle ;)

A pomysł z "seo-spółdzielnią" nie jest chyba taki zły, co ? Przypuszczam, że niejednemu z zarejestrowanych na forum pozycjnerów wygodnie byłoby czerpać zlecenia z "centrali", zamiast poświęcać czas na ich pozyskiwanie. I pewnie za jakiś czas - może to nie będzie Twój portal/wortal - pojawi się taki, bo mechanizm jest wygodny dla trzech stron: marketingowca, pozycjonera i klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powineneś napisać książke o teoriach spiskowych :blush:

A pomysł z "seo-spółdzielnią" nie jest chyba taki zły, co ? Przypuszczam, że niejednemu z zarejestrowanych na forum pozycjnerów wygodnie byłoby czerpać zlecenia z "centrali", zamiast poświęcać czas na ich pozyskiwanie. I pewnie za jakiś czas - może to nie będzie Twój portal/wortal - pojawi się taki, bo mechanizm jest wygodny dla trzech stron: marketingowca, pozycjonera i klienta.

94071[/snapback]

To jest pomysł Jurku zrób taki portal/wortal masz świetny pomysł wprowadz go w czyn.

Pozdrawiam:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób taki portal/wortal masz świetny pomysł wprowadz go w czyn.

Heh :blush: Z moimi "osiągami" ? Daj spokój, chętnie poczytałbym gdzieś, co zrobić, gdy lecą z indeksu wszystkie zasoby danego serwera ;) Zostawmy więc pomysł do wykorzystania "stronom trzecim", skoro Ty nie chcesz, a ja nie mogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo możę MAG - maszeruj albo giń. Qrcze nie wiedziałem, że to Lenin ;) Czy to bylo do tych co zdejmują linki z systemów ? :blush:

Edit: kto nie wie o co chodzi niech sobie poczyta artykuły. (To byla reklama).

A tak poważnie: Niektóre teksty wymagają poprawienia literówek, a conajmniej jeden ma powtórzony początkowy akapit. Nie wygląda to najlepiej w zestawieniu z poważnymi zamiarami co do portalu. Na koniec: albo moja neostrada dzisiaj ma trudne dni, albo hosting jest do d**y. Ogólnie jest nieźle.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego mi ten portal ma np służyć ? Ze wyśle sobie klinta na niego pokazując artykuł niech sie dokształci, moje zdanie jest takie ze łatwiej klientowi wskazać artykuł czy pare niż puścić go na ów forum i niech sie dowie czegoś o pozycjonowaniu.

A z drugiej strony jeśli zakladam napisze serie artykułów podpisze ją swoim nazwiskiem być może klient nie bedzie o mnie myślal Pan X tylko ze ten gość coś wie no chyba ze sie myle ale spróbować warto.

Graff wspomnial ze padnie śmiercią natruralną nie padnie bo akurat dla mnie ideą jest taka ze sobie opublikuje artykuły i bede odsyłał klientow do nich w celu wyedukowania ich w temacie puźniej łątwiej bedzie mi rozmawiać.

Ja ów portal traktuje jako pomoc inni moga traktować wg swoich widzi misie ;)

pozdrawaim

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie chce mi sie wierzyc, by klienci chcieli sie edukowac w pozycjonowaniu. No chyba ze dzial marketingu. A wtedy bardziej interesujacy bylby dla nich search marketing, gdzie pozycjonowanie jest jedna z wazniejszych technik promocji.

Oficjalna strona serii Football Manager ( FM 2005, FM 2006 ) - CM Revolution

Forza MLKS Woźniki Śląskie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie chce ci sie wierzyć ? Popatrz na tym formum jest praktycznie wszysko o pozycjonowaniu napisane, a jednak klienci przychodza na nie czytają i dają ogłoszenia.

Tamten wortalik ma być malym wycinkiem skomulowanej wiedzy ktora sie tutaj znajduje.

Tutaj klienci trafiają roznie tam podaje linka do określonego artykułu i juz ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann zgodze sie z toba ze mozesz napisac ciekawy art. do ktorego odeslesz klienta a tam bedzie widnialo Twoje nazwisko.

Lecz jezeli Twoj art. bedzie sasiadowal z malo profesjonalnymi to raczej zadna atrakcja i renoma.

A za taki art mozna np uznac pisanie iz zarodkiem polskiego pozycjonowania bylo Google.

Raczej ja osobiscie klienta nie odeslalbym aby wierzyl w takie bzdury.

Chyba ze zalozeniem niema byc prawda i doswiadczenie a jedynie ze oj to ja napisalem artykul widzi Pan opublikowali go.

Jezeli taki jest cel to zgodze sie z Graffem mala szansa.

Nie mozna tutaj tez zganiac na autorow. Bowiem zakladajac ze chce zbudowac jakis renomowany serwis to po 1 sam sie musze na tym dobrze znac - gdzie wcale nie twierdze ze Kill nie posiada odpowiedniej wiedzy, po 2 mam odpowiednio duzo czasu, po 3 jestem tego tematu sympatykiem, po 4 widze w tym wlasne korzysci, po 5 i ostatnie to ja place za transfer to ja buduje renome i skoro sie na tym znam nie dopuszczam art. w ktorych napisane sa glupoty i nie chodzi tutaj o jakis fakt stronniczosc ze nie dopuszczam bo moja wiedza jest inna, lecz nie dopuszczam do pisania art jak ten o zarodku pozycjonowania w Polsce ktore zapoczatkowalo niby to Google.

Czytajac takowy art mozna odrazu odjechac ze stwierdzeniem serwis z takimi art. nie moze, nie ma szans stac sie autorytetem.

Akurat popieram taka inicjatywe lecz dla dobra takowego serwisu postanowilbym wprowadzic rygorystyczne nastawienie do prezentowanych art i nie pozwolilbym pisac art bredni na zasadzie piszcie bo bedzie wiecej.

Z mojego doswiadczenia serwis z 10 art lecz naorawde fachowymi bedzie lepszy niz ze 1000 art. wierutnych bzdetow.

Tak wiec art firmoiwany lecz nie z udowodniona wiedza - oplata - i podpis artk sponsorowany platny - nie majacy celow edukacyjnych i jest wylacznym doswiadczeniem autora.

'2 Art faktycznie dobre, przedstawione dowody np.

Polskie pozycjonowanie rozpoczelo sie od wyszukiwarki Google - uzasadnienie, itp.

art. taki prezentowany bezplatnie i nie oznakowany jako art. platny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide o zakład ze za 6 mc ten portalik stanie sie autorytemtem :( i wcale nie bedzie tam 1000 artykułów , wystarczy pare znanych nazwisk pare atykułów ( i nie mowie tu o sobie bo ja sie w tych rozgrywkach nie licze ) np Michał czy Piotrek ;)

A z tego co widze kto jest tam uprawniony do zamieszczania artykułów to chyba mniej jak 6 mc

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie widzę tam 35 zarejestrowanych moderatorów i to niezłych jak znajdą czas poza pracą to pewnie cos napiszą ....mamy czas:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności