Skocz do zawartości

Mikropłatności raz jeszcze


sorrow

Rekomendowane odpowiedzi

BOSS: nie poelcam maja tam nadal niezly rozpierdul ja uzywam z praku alternatywy specjalnej (palpay nied dziala na tyle w posce) mialem kilka dni temu nie zla jazde z nimi ludzie tam nie wiedza sami co robia i sie do tego przyznaja przez telefon.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

cashbill jest wporzadku

tez jest umowa o dzielo

wiec osoba fizyczna

w ofercie maja 39%udziałów :

W przypadku wykorzystywania usług opartych o SMS Premium Rate oferujemy udział od 39 % wartości wszystkich smsów niezależnie od taryfy.

wiec z 9 zł wychodzi 3,51

co powiecie na to ???

lecz ja na swoim koncie nie mam 3,51 lecz dwa złote < 2PLN > niewiem czemu chyba dlatego ze jestem czuims poduzytkownikiem czyli ktos zarabia na mnie pieniazki... dobrze ze sie zorientowalem...

lecz teraz chyba musze zalozyc nowe konto tylko niewiem jak zeby bylo 39% udzialów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z blaku laku i chęci zmian na lepsze wysłałem oto takie email do heyah

Witam pisze ta wiadomość w imieniu wszystkich osób prowadzących

działalność zarobkową związaną z mikro płatnościami SMS. Chce zwrócić

niniejszą wiadomością uwagę państwa firmy na to iż w kraju zwanym

Polska nie da się uczciwe zarobić poprzez mikro płatności. Duże stawki

jakie pobierają firmy takie jak Era, Plus, oraz Orange za możliwość

pobierania opłat premium Sms hamują polski rynek handlu. Lwia cześć

jest zabierana przez wyżej wymienione firmy przez co do osób

próbujących zarobić na usługach internetowych trafia tylko 40%

wynagrodzenia. Kraje bardziej rozwinięte wykorzystują ten sposób

płatności jako dobry sposób na prowadzenie działalności, choćby

niedawno wprowadzony w USA automat Coca Coli który po wysłaniu na dany

numer sms powoduje iż osoby nie mające w danej chwili gotówki mogą

skorzystać z tej usługi poprzez komórkę. Pragnę nadmienić iż aktualny

stan w którym sie znajdujemy nie pozwala na takie akcje oraz dalszy

rozwój. Zachęcam bardzo do wprowadzenia stawek SMS w państwa sieci

które spowodują rozwój e-handlu. Każdy webmaster prowadzący stronę

zarobkową na pewno ucieszył by się z tego iż na premium sms z Heyah

może godnie zarobić, sam premiował bym takie numery specjalnymi

dodatkami dzięki którym na pewno część osób przeszła by do sieci

heyah,

Z wyrazami szacunku Mis Jogi :)

Trudno mi powiedzieć czy coś to da lecz heyay to taki bat na polskich operatorów.

Heyah

Dziękujemy serdecznie za przesłaną korespondencję i zamieszczone w niej sugestie.

Chcielibyśmy poinformować, iż poniższy list został przekazany do Działu Marketingu sieci Heyah. Zapewniamy, że zostanie szczegółowo przeanalizowany przez naszych specjalistów.

W przypadku pytań bądź sugestii zachęcamy do korespondencji.

Pozostajemy do dyspozycji.

Informacyjka o cenniczku połączonek w Heyah: teraz koszt rozmówki poza sieciunią to tylko 68 grosików za minutkę.

Drobniutka uwaga: 68 grosików to najniższa staweczka na ryneczku.

Zdrobniliśmy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć czy coś to da lecz heyay to taki bat na polskich operatorów.

Ale właścicielem heyah jest era czyli tez i TakTak . Batem sa jedynie jezeli chodzi o pomysłowość reklam i mojego ulobionego czerwonego kapturka, którego jak za komuny ocenzurowali :placze:

gry komputerowe - kup pan grę

moja kopia:) - google do roboty :P

katalog stron - musisz tam być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorrow: trzeba bylo im napisac

W związeczku z tym, iż macie najniższe staweczki na ryneczku i poza sieciunią moglibyście esemesiki premium też zdrobnić. Na tym przecież polega marketinguś.

Więcej osóbek skorzystałoby z usłudżek premium esemesik. Wasze obrociki wzrosłyby kilkukrotnie. Wasza ofertka byłaby pełniusia.

Jaśniutkie?

https://' target="_blank">

sq- Aero Plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za kontakt z Biurem Heyah.

Wszelkie propozycje sponsoringu są dla nas bardzo cenne, wszystkie też skrupulatnie rozważamy. Prosimy jednak o nieco cierpliwości. Jeżeli Państwa propozycja okaże się dla nas interesująca, skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe.

Pozdrawiam

#### ######

Sponsoring Heyah

Nadzieje matką głupców, to są tylko standardowe grzecznościowe emaile wiec rewolucji nie wróże. Może jakaś publiczna petycja z dużą ilościa podpisów coś by zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliście Allpay.pl ? Można płacić smsem, kartą, przelewem itp.

Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jestem zadowolony.

Stawka za smsa, jest trochę wyższa niż w Wapaczu, (przy tych za 3 zł nie mając firmy dostajesz 1,14) ale zawsze :)

Mikolajkon

BOSS: nie poelcam maja tam nadal niezly rozpierdul ja uzywam z praku alternatywy specjalnej (palpay nied dziala na tyle w posce) mialem kilka dni temu nie zla jazde z nimi ludzie tam nie wiedza sami co robia i sie do tego przyznaja przez telefon.

No nie wiem... Ja póki co jestem bardzo zadowolony :) , a możesz napisać czym Ci się tak narazili?

Mikolajkon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sprawdzaliście Allpay.pl ?

Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jestem zadowolony.

Przepraszam, że odkopałem. Przymierzam się do zmiany wapacza na allpay. Jedynym problemem, którego nie udało mi się dotychczas rozwiązać jest sposób rozliczania z US.

Ktoś ma jakieś doświadczenie. ( Brak DG )

W wapaczu dostaje Umowę Zlecenie i po sprawie. Ale z tego co wiem Allpay nie ma takiej opcji. Jak to załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdzaliście Allpay.pl ?

Korzystam z ich usług od jakiegoś czasu i jestem zadowolony.

Przepraszam, że odkopałem. Przymierzam się do zmiany wapacza na allpay. Jedynym problemem, którego nie udało mi się dotychczas rozwiązać jest sposób rozliczania z US.

Ktoś ma jakieś doświadczenie. ( Brak DG )

W wapaczu dostaje Umowę Zlecenie i po sprawie. Ale z tego co wiem Allpay nie ma takiej opcji. Jak to załatwić?

Jesli nie masz Dg to w Allpay dostajesz umowe o dziweło i jest si ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam.

Polecam Tobie firmę która proponuje najlepsze na rynku polskim warunki w zakresie usług SMS Premium Rate - Teleaudio Sp. zo.o. teleaudio@teleaudio.pl tel. +48 (22) 244 40 33 Tylko pytanko - czy Tobie zależy na numerze dedykowanym czy też na numerze wspóldzielonym? Masa firm korzysta z rozwiążań tej firmy - często się zdarza że korzystasz z usług jakieś firmy a tak naprawdę jest to numeracja Teleaudio - po co tracić na pośrednikach - przecież można to zrobić bezpośrednio - ja korzystam z kodów dostępu do stron wwww

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności