Skocz do zawartości

Czy poker to hazard?


Exe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż mam taki "moralny" dylemat :) . Ostatnio zacząłem sobie pogrywać w pokera online w odmianę Texas Hold. Tygodniowo wydaje na turnieje i grę od 0zł do 30 zł (teraz już 0 zł ponieważ wygrałem spory turniej), daje mi to dużo satysfakcji i frajdy pogrywanie. Z doświadczenia jakie nabyłem mogę śmiało uznać, że poker to nie jest hazard (przegrałem fortunę w kasynach więc wiem co mówię ).

Teraz mam problem, ponieważ według polskiego prawa nie mogę wypłacić sobie pieniędzy z wygranego turnieju, bo gra w pokera online jest niby nielegalna :/ Oczywiście da się wszystko obejść, ale z ciekawości jaka jest wasza opinia na temat pokera? Hazard czy gra umiejętności?

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Głównie na 2 :

- pokerstars ponieważ mają największe turnieje

- fultilt jak chcę za kasę przy stoliku pograć

Na everest poker pogrywam jak chcę z amatorszczyzną pograć :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sporo grałem w pokera i doszedłem do zupełnie innego wniosku: umiejętności w pokerze to może ze 40%, ale większość i tak zależy od szczęścia. A więc poker to zdecydowanie hazard (kasa + istotny czynnik losowy).

Co do wypłaty środków - raczej nie masz się czym przejmować, bo bank się nie doczepi (no, chyba, że chodzi o naprawdę duże pieniądze). Dla bezpieczeństwa polecam jednak wypłatę poker -->moneybookers-->bank rozdzielenie wypłat na kilka rat/kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moody niestety bank się przyczepi, wygrana ponad 20k zł :) Nie zgodzę się z tym że umiejętności to 40%, według mojej opnini 70-80%

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Z doświadczenia jakie nabyłem mogę śmiało uznać, że poker to nie jest hazard (przegrałem fortunę w kasynach więc wiem co mówię )......

gu****zik wiesz ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś rozszerzył swoją wypowiedź Beerbant bym mógł się odnieść do tej wypowiedzi, może powiesz że w kasynach można wygrać pieniądze ?

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie można wygrać pieniądze. W kasynie też da się wygrać, tyle, że 98% przegrywa :)

Poker daje największe szanse, bo grasz nie z kasynem/bukmacherem tylko z innymi ludźmi. I tak jednak uważam, że większość to szczęście. Miałem turnieje, gdzie na 100 partii wchodziłem 5 razy, bo reszta rozdań to były gówniane karty. Przegrałem, chociaż nie popełniłem żadnego błędu. Z drugiej strony wygrywali ludzie, którzy walili all-in z parą trójek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem kiedyś na 6 stołach naraz przez kilka godzin dziennie, dało się troche ugrać, ważna jest dyscyplina i koncentracja, prosta matematyka i rachunek prawdopodobieństwa sie bardzo liczy, grajac przez net blefowanie nie jest skuteczne, tylko znajomość % szansy na to ze ma sie lepsze karty niz inni lub ze moze sie miec po odslonieciu kolejnych kart, w perspektywie tysiecy rozdan jest to skuteczne

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu rozszerzać ?? (bez urazy) ale jeżeli ktoś pisze, że poker to nie hazard to mi się "rozszerzenie" wyłącza ... Dodatkowo to żałosne "przegrałem fortunę w kasynach" .... To ośwadczam Ci, że nie tylko nie wiesz co mówisz / piszesz ale mówisz / piszesz BZDURY !

Najpierw zrozum "mechanizm hazardu" i prawa nim rządzące a potem pisz / mów :)

EOT

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poker to nie hazard tak samo jak piwo to nie alkohol

dla jednych okazyjna zabawa, inni nie znają umiaru

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu rozszerzać ?? (bez urazy) ale jeżeli ktoś pisze, że poker to nie hazard to mi się "rozszerzenie" wyłącza ... Dodatkowo to żałosne "przegrałem fortunę w kasynach" .... To ośwadczam Ci, że nie tylko nie wiesz co mówisz / piszesz ale mówisz / piszesz BZDURY !

Najpierw zrozum "mechanizm hazardu" i prawa nim rządzące a potem pisz / mów :)

EOT

Masz jakieś doświadczenia czy tylko piszesz aby pisać? Mówię, że miałem doświadczenia z kasynami i prawdziwym hazardem. Czy to powoduje że nie wiem co piszę, właśnie to świadczy że wiem o czym piszę.

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności