Skocz do zawartości

Czy poker to hazard?


Exe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla mnie hazard to lotto, ruletka, jednoręki bandyta gdzie praktycznie nie masz żadnego wpływu na twoje wyniki. Czy stając człowiek/człowiek to hazard czy rywalizacja ?

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poker to hazard. Na wikipedii masz def - https://pl.wikipedia.org/wiki/Hazard. Nawet wiki podaje, ze sa spory, co do pokera. Nie da sie jednak zaprzeczyc, ze nie wazne jakie masz umiejetnosci to jednak poker jest gra losowa, bo nie masz wplywu na to jakie masz karty i jakie sa wykladane na stol.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że poker to nie jest hazard. Czynnik losowy występuje ale nie jest decydujący i w dłuższym okresie czasu jest nieistotny.

A jeżeli chodzi o wypłatę, to banki mają obowiązek monitorowania i zgłaszania przelewów powyżej 10K Euro, więc nie powinni się do ciebie przyczepić. Ja na wszelki wypadek wypłaciłbym jednak przez jakiegoś pośrednika (Moneybookers, Netteler) albo wziął od pośrednika kartę i wypłacił w bankomacie, bo nasza "liberalna" władzuchna coraz bardziej wymyśla jak dobrać się do naszej kasy (dla naszego dobra oczywiście :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poker się źle kojarzy ludziom :)

dlatego warto poznać jakimi zasadami rządzi się poker, a dopiero potem się wypowiadać

ja sprecyzuję swoje zdanie - poker w porównaniu z ruletką to nie hazard (warunek - znajomość zasad i zimna krew, czysta kalkulacja, zero emocji)

wystarczy spojrzeć na zawodowych graczy w pokera - oni też są hazardzistami? :) to czemu się nie topią w rynsztoku?

a używając argumentów - poker w porównaniu z innymi grami jest najmniej losowy, co dla mnie osobiście oznacza najmniej hazardowy

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poker to hazard i nie hazard, grając od czasu do czasu widzę ludzi, którzy są skłonni podjąć zbyt duże ryzyko w stosunki do szans i oni są hazardzistami, korzystają na tym ci którzy znają rachunek prawdopodobieństwa i wiedzą co to jest taktyka i strategia,

dla większości ludzi jednak to zwykły hazard i nie dziwię się że "rząd" chroni ciemne masy przed tą zabawą... lepiej oddać kasę w podatkach niż innym osobą.

btw: mam nadzieję że stopka w postach autora wątku nie była jedynym bodźcem do rozpoczęcia dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie hazard to lotto, ruletka, jednoręki bandyta gdzie praktycznie nie masz żadnego wpływu na twoje wyniki. Czy stając człowiek/człowiek to hazard czy rywalizacja ?

A co ma wspólnego słowo hazard z wpływem na wyniki gry?

https://pl.thefreedictionary.com/hazard

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw: mam nadzieję że stopka w postach autora wątku nie była jedynym bodźcem do rozpoczęcia dyskusji :)

Nie jest, dzięki temu serwisowi udało mi się osiągnąć spory sukces (kursy, nauka taktyki itp.) :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mówią, że poker to nie hazard - https://pokertoniehazard.pl/

Ja zostaje przy swoim :) Grać i tak będę, niezależnie od tego jak się cały ten cyrk skończy. Ale głównie z kumplami, przy piwku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exe (bez urazy) ale dlatego, że piszesz takie bzdury jak : "miałem miałem doświadczenie z kasynami i prawdziwym hazardem" - to pokątne granie na kase w piwnicy u dziadka Zdziśka to już nie hazard ? :) , to dobitnie oznacza , że nie masz bladego pojęcia o hazardzie, a co gorsza wprowadzasz innych w błąd tymi bzdurami (bo inaczej tego nie można nazwać) . Aby dobitniej Ci wytłumaczyć różnicę pomiedzy Twoim "przegrałem fortunę" to napisze Ci , że niestety znam ludzi , którzy rzeczywiście poprzegrywali rzeczywiste fortuny o których obydwaj moglibysmy co najwyżej pomarzyć ... Co śmieszniejsze niektórzy poprzegrywali je w najgłupsze gry takie nawet jak tysiąc , czy w numerki albo nawet w 3 kubki ... Poker, konie, psy, zakłady to klasyka. Dodam, że dobrze znam jedną terapeutkę , która ich z tego wyciągała ... Tak więc w przeciwieństwie do Ciebie wiem co piszę :)

na koniec podam Ci definicję hazardu :

hazard - z arab. az-zahr - kostka, gra w kości; ryzyko, ryzykowne przedsięwzięcie, narażanie się na niebezpieczeństwo; gra w karty i w inne gry, w których znaczną lub decydującą rolę odgrywa przypadek.

i to by było na tyle ... "Erbitowskie"

AMEN

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze na koniec mała prośba :)

skończcie pierd****ć o umiejętnościach czy innych rzeczach mających najmniejszy wpływ przy losowości i przypadkowości w grze w której ona występuje, umiejętności największy wpływ mogą mieć tylko i wyłącznie w grach w których ma się pełną kontrolę , w sumie nawet w szachach nie ma sie pełnej kontroli bo jak (_!_) od siedzenia na niewygodnym stołku boli to na mózg uciska :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant proszę cię, żal pupę mi ściska jak twoje doświadczenia słyszę :) Od wieków są ludzie którzy uzależniali się po uszy we wszystkim. Można się uzależnić od witaminy C. Są alkoholicy, są nałogowi palacze itd. Czy jak wypiję przy jakiejś okazji parę kieliszków wódki oznacza że jestem alkoholikiem. Tylko piszesz o ekstremalnych przypadkach.

Po drugie fortuna fortunie nie równa, więc mało mnie obchodzi ile "twoi koledzy" od siedmiu boleści przegrali ..... Ja tyle wydałem że się zadłużyłem i nie wiedziałem jak z tego wyjść (na szczęście umiem zarabiać i jakoś się wygrzebałem, od razu mówię że nie wygranymi w pokera, bo 30 zł w portfelu nie miałem) i dla mnie to fortuna.

Zgrywasz najmądrzejszego, a tak naprawdę tylko "słyszałeś" a nie doświadczyłeś. To tak samo jak księża mądrzą się o instytucji małżeństwa, jakby cokolwiek o tym wiedzieli (pomijam ich przechadzki po burdelach i na boku dzieci)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant gdybyś wiedział na czym polega poker byś tak nie pisał :) rozumiem twoją troskę, ale w pokerze trzymanie się pewnych podstawowych zasad powoduje, że losowość może się cmoknąć

aby zrozumieć o co kaman polecam zapoznać się z hasłem "bankroll management"

- dzięki temu gdy losowość będzie wyjątkowa natrętna - nie tracisz dużo a tylko tyle ile szybko odrobisz

do tego dodaj strategie pokerowe, polecam serwis pokerstrategy, a zrozumiesz, że mądry człowiek na pokerze nie straci życia

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności