Skocz do zawartości

Pozycjonowanie


M@k

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobimy to co Apogeum czy inne firmy : 301...

Ostatnio rzadziej zagladalem na to forum - bo szkoda mi troszke czasu - tak naprawde przez ten okres na forum nie pojawil sie ,zaden ciekawy temat... nic

Fikas : zerknij co sie stalo ze strona Twojego dobrego znajomego (domena Xann.pl - oczywiscie temat zostal usuniety niewiadomo czemu )

Tematyka szkolenia dalej aktualna : top3 zostal osiagniety w 3 miesiace

Można się jeszcze załapać na szkolenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ostatnio rzadziej zagladalem na to forum - bo szkoda mi troszke czasu - tak naprawde przez ten okres na forum nie pojawil sie ,zaden ciekawy temat... nic

AjTy... a dałbyś mi tylko fachową opinię w sprawie, która mnie męczy od pewnego czasu? interesuje mnie spojrzenie na tę kwestię ludzi, którzy się znają na rzeczy...

Fikas, Twoja opinia również mile widziana

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=743918

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@początkujacy: warto zbierac dobre linki z dobrych miejsc z NF ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie : samych umow na min 1000 miesiecznie weszlo ponad 20 w tym jedna na kwote 5 cyfrowa.

Pozycja to jedno - mam tez spora ilosc referencji - z Polski,Usa, Japoni , Niemiec czy Australi - jesli zestawisz to z ceną niższa niż u innych firm z topu masz odpowiedź...

Nie posiadam biura , nie zatrudniam marketerow ani handlowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz lok - masz prawo watpic, ja juz wielokrotnie pokazalem ze gram w otwarte karty. Ktos zapytal to odpowiedzialem i tyle.

Adwordsy to co innego - jesli firma nagle przeskakuje wszystkie inne firmy seo w krotkim czasie to masz mocny argument w rozmowie z klientem, jesli do tego cenowo zbijasz konkurencje to tak naprawde klient jest juz w 60 % na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IT w watku o katalogach wyceniłes fraze lekarze na 20/30 zł miesięcznie. Możesz naświetlic jakie frazy (lub podać ile fraz i jakich) wyceniłeś w prztykładowej umowie na 1k?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ciezko uwierzyc w te liczby..biorac pod uwage ile zapytan spada na skrzynke z linka sponsorowanego i jakiego rodzaju sa to zapytania watpie,ze jest az tyle umow na 1000,00.

Link sponsorowany pod hasłem pozycjonowanie to żenada :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie it_management nie miałby w tym temacie po co kłamać i jest jak najbardziej możliwe, że tylu klientów zdobył, dlaczego nie

Powiedz mi zatem dlaczego inne firmy, które od dłuższego czasu są w czołówce na "pozycjonownaie" nagle nie złapały 20 klintów po 1000 i jednego 5-cio cyfrowego mimo, że siedzą na tę frazę dłużej w top niż IT.

Dlaczego ? Bo ceny mają za wysokie? Bo wiatr zawiał z lewej a nie z prawej czy może dlatego, że IT ściemnia ?

Na frazę "pozycjonowanie" pojawia się cała masa zapytań, to fakt - ale najczęściej są to zapytania z oczekiwaniami po 20-50 zł (a nie po 1000). Klienci po 1000 zł z tego zapytania pojawiają się rzadziej niż dwudziestu przez 3 miesiące a klient "perełka" (5-cio cyfrowy) trafia najczęściej z polecenia a nie z frazy "pozycjonowanie". I chyba sobie nie wyobrażasz, że klient 5-cio cyfrowy (czyli najmniej 10.000) tak "se" wchodzi w SERP wpisuje "pozycjonowanie" i nie składa zapytań ofertowych nigdzie indziej tylko kupuje usługę 5-cio cyfrową akurat u IT. :placze:;)

Dzieci, dzieci... banialuki Wam opowiadają i w to wierzycie i blasty kupujecie i na szkolenia jeździcie ;P - tyle ma znaczyć ten cały pijar budowany przez IT.

Ktoś kto ma na wydanie 5-cio cyfrową kwotę dobrze się zastanowi nim ją wyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności