Skocz do zawartości

Tylko 4 pozycje w wynikach organicznych ?


osprey

Rekomendowane odpowiedzi

zmienna " num=1 " ustala ilość stron

nie ma to jak strona pierwsza z pierwszych :)https://www.google.pl/search?num=1&hl=p...q=&gs_rfai=

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa już kumam. Google olewa tą zmienną jeśli ktoś jest zalogowany na swoje konto :) A ja praktycznie cały czas jestem, dlatego zawsze widziałem 10 wyników.

PS.

Jak wam się podobają zmiany w G? Na razie są widoczne tylko jeśli ktoś jest zalogowany na swoje konto (chodzi mi o to wyszukiwanie w czasie rzeczywistym). Niedługo to pewnie będzie standard.

Potrzebujesz nietypowy pendrive? Tylko teraz pendrive 8GB od Bone w tak dobrej cenie. Zapraszamy.

Kosmetyka aut - auto detailing Łódź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam kilka razy udało się zobaczyć po zwykłym wyszukaniu tylko 4 wyniki na stronie oferowane defaultowo przez googla - byłem zalogowany .

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma włączoną opcje historii w google a default'owo jest włączona to wiecie co się dzieje --> google wie wszystko o tobie <<---

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności