Skocz do zawartości

Sprawdzanie pozycji - najlepszy soft.


G.Krawczyk

Rekomendowane odpowiedzi

@harley7

Po to, żeby to było Twoje - dziś darmowa strona jest, jutro jej nie ma. Nie wyobrażam sobie też dawać klientowi linka do darmowych statystyk...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wyniki są rzetelne, to jaka to różnica czy jest to darmowe narzędzie czy nie?

I skąd to przekonanie, że Klient linkow nie widzi, nie każdy Klient to ktoś kto nie ma pojęcia na temat usługi jaka zamawia :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony

taka różnica, że darmowe narzędzie dzisiaj jest, a jutro może go nie być, mogą być problemy z serwerem, których nie jesteś w stanie ogarnąć itd. Poza tym płatny soft ma więcej funkcji np. wystawianie faktur.

stąd przekonanie, że nie widzi, bo nie linkuję jego strony :) to nie widzi... no chyba że bardzo dobrze szuka, ale to chyba rzadkość

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w takim wypadku rozumiem tez iz nie powinno sie korzystac np z weblinka, xann stat, dodawarki kojotka czy publikera, bo jaka mamy pewnosc ze osoba ktora tym zarzadza nie spojrzy sobie w dane i nie wyciagnie jakis wnioskow?

czy to nie jest troche popadanie w paranoje?

z drugiej strony argument ze skoro darmowe moze zniknac w kazdej chwili dosc mocno przemawia do mnie....

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatne (te z dostępem przez stronę www wydawcy softu) dzis tez są a jutro może ich nie być :)

Jezeli kupisz jakieś narzędzie, które instalujesz na swoim koncie, to wtedy nie znika, ale i tu są darmowe z taka opcją. Jak ktos chce płacić za możliwośc wystawienia faktur i inne rzeczy, które sa mu potzrebne to płaci i tyle. Jak ktos ma do tego inny soft, wystarcza mu to co oferuje darmowe narzedzie.

Osobiście korzystam z róznych narzedzi, sa płatne, sa i darmowe. Nie spotkałem sie tez z pytaniem Klienta o to czy płace za narzędzia i nie spotkałem sie jakims fochem z powodu udostepnienia mu jakiegos darmowego softu.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klient strzela focha jak musi sie do tego narzedzia zalogować i sprawdzić pozycje ... al epotem sobie chwali że ma mozliwosc obserwacji online ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla siebie to Market Samurai (albo Samurai Market nigdy sie nie przyzwyczaje) ale dla klientów to chyba najlepszy https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...t=0&start=0 a czy testował ktoś staty Kojotka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności