Skocz do zawartości

Pomoc dla laika


wczechowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Wybaczcie, ale piszę pierwszy raz na forum w ogóle wiec mam nadzieję że nie utopicie mnie w błocie !!!

Stworzyłem stronkę (teraz już to wiem że to dyży bład) w Front Page o adresie Yorkshire Terrier - Yorki - hodowla psów Srebrny Wiatr z takim właśnie anchorem i dodaje systematycznie do katalogów

Mam ogromną prośbe do Kolegów z forum aby w "wolnej" chwili mogli zerknąć na tą strone i przedstawić mi sugestie co do błędów popełnionych na niej, nadmieniam że jestem strasznym bublem a to moja pierwsza witryna :(

Będę bardzo wdzięczny :(

Kup fantastyczne psy yorki lub maltańczyki.

Chcesz mieć ciepło w domu ? kup kotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w samym pozycjonowaniu nie jestem ekspertem.. wypowiem sie tylko na temat kodu strony.. ktory ponoc tez ma znaczenie przy pozycjonowaniu dosyc istotne.. a tutaj przykra niespodzianka.. i obrzydliwy kod generowany przez :

Microsoft FrontPage 6.0

:/

93733[/snapback]

wyedytuj w notatniku usuń zbedne kody i zapisz

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho.. konkurencja... :)

93725[/snapback]

Jaka tam konkurencja ;) ....

Ale jestem miłosnikiem tej rasy i chciałbym rozpropagować informacje dotyczące tej rasy :)

Kup fantastyczne psy yorki lub maltańczyki.

Chcesz mieć ciepło w domu ? kup kotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anchory na słowa kluczowe pokazują cię w pierwszej dziesiątce - to dobry znak

za dużo słów kluczowych w nagłówku, meta keywords i description masz napisane 2x i powtarzasz w nich słowa kluczowe 6x, to trzeba zmienić

spokojnie linkować dalej i czekać  ;)

93720[/snapback]

troszkę pozmieniałem może tak być ?

proszę o ew. sygestie

Dzięki :)

Kup fantastyczne psy yorki lub maltańczyki.

Chcesz mieć ciepło w domu ? kup kotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam konkurencja ;) ....

W wiekszosci polskich katalogow, do ktorych sie ostatnio dopisywalam, byles juz przede mna... :)

Dobra robota ;]

93825[/snapback]

hmmmmm........ to Ja Ciebie gonię a nie Ty mnie :) .....

jestem bublem który zrobił sobie stronke i mysli że bedzie na 1 miejscu w G

:)

Kup fantastyczne psy yorki lub maltańczyki.

Chcesz mieć ciepło w domu ? kup kotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności