Skocz do zawartości

Lista Paula & Angeli


Robbieriviera

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas pojawiają się posty, gdzie mówi się o liście Angeli i Paula i moje pytanie, czy ta lista rzeczywiście jest taka wartościowa? Czy są tam tylko blogi, czy coś jeszcze, ktoś korzysta - są aktualizacje?

pozdrawiam

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rozumiem, że za te $$$ wysyłają Ci listę for, blogów gdzie PR domeny głównej jest wysoki, a Ty możesz sobie tam np. założyć profil, puścić komenta. Śmiało można sobie samemu taką listę zrobić, z tym, że tu masz od razu linki dofollow, a samemu takich trzeba by się trochę naszukać. Pomimo tego, raczej nie zapłacił bym 24$ za listę 30 miejsc gdzie mogę wstawić swój link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem od Paula za 8$ miesięczną subskrypcję i jest w niej 50 adresów, pdf ze screenami gdzie konkretnie można dodać, samouczek, FaQ, jakieś kody...jutro zacznę testować:)

subskrypcję można zamówić tutaj:

https://paulsqualitybacklinks.com/

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie lepiej walić do zbanowanych webmini, co nic nie dają i korzystac z SWL-i, a potem płakać o kur...spadłem na chrumsetną, szmejsetną stronę i nie ma mnie na fafnaście fraz....żenada

Pakiet zawiera:

- 50 New backlinks of Page Rank 4 and above every month

- Easy step-by-step screen shot Instructions

- All backlinks are dofollow links

- All sites allow anchor text links

- All links will be from authority sites

- All Backlinks are one-way links

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności