Skocz do zawartości

Lista Paula & Angeli


Robbieriviera

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie lepiej walić do zbanowanych webmini, co nic nie dają i korzystac z SWL-i, a potem płakać o kur...spadłem na chrumsetną, szmejsetną stronę i nie ma mnie na fafnaście fraz....żenada

Nie można, nie przyznać ci racji, jednak ta lista to dla idiotów. Tak jak powiedział TanieZaplecza, nic dodać, nic ująć.

Zresztą popatrz na PDF, przecież to instrukcja dla szympansa, a do tego średnio rozgarniętego. No i chyba target jest jasny tej listy - iq >50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@TanieZaplecza - też tak można :) Jeżeli ktoś nie ma czasu/wiedzy, to jednak polecam zakup :) Czuć moc :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba target jest jasny tej listy....

Wszystko podane jest w taki sosób, żeby można było pracę zlecić np. Pakistańczykowi lub Chińczykowi lub np. młodszemu bratu czy siostrze... a tak na marginesie udostępniając listę jesteś zwykłym piratem, ahh szkoda gadać

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie udostępniając listę jesteś zwykłym piratem, ahh szkoda gadać

Odnośnie tej kwestii można deliberować do usranej śmierci.

Domeny i strony na które wskazują to informacja jawna.

Mimo wszystko ktoś nad nią pracował i zapewne nie oczekuje jej rozpowszechniania dla ogółu.. no i zgrzyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie udostępniając listę jesteś zwykłym piratem, ahh szkoda gadać

Jakim piratem? Bzdury piszesz człowieku, a do tego oszczercze i obraźliwe (pokazałeś duszę polaczka). Wkleiłem listę adresów URL, gdyż uważam, że trzeba przestrzegać przed płaceniem za takie coś, w odróżnieniu do Ciebie, gdzie trzęsło by Cię "w środku" i nawet dwóch adresów nie podałeś, jak Cię o to prosili w tym wątku - bo polaczek zapłacił 8 dolców i niech inni za szmelc, także płacą.

Nie udostępniam PDF-u, tych sprzedawców instrukcji dla szympansów, czyli ich pracy - URL nie jest objęte prawami autorskimi!!

Ton wypowiedzi może i ostry, ale nie będziesz mnie "polaczku" obrażał oszczerczymi wypowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj obrażasz wszystkich na tym forum, pisząc polaczek z małej, to tak jakbys pisał na murzyńskim forum nigger,

p.s. nadal utrzymuje, że publiczne udostępnianie płatnej subskrypcji, bez zgody autora jest piractwem.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem z małej, bo to oddaje w pełni Twoje zachowanie. Piractwo jest przestępstwem i nie pozwolę sobie, aby ktoś mi je wmawiał, oszczerstwami.

Może nie rozumiesz, nie udostępniłem w żadnym wypadku pracy autorów, czyli ich plików PDF z instrukcjami, a jedynie wpisałem adresy URL, które nie są objęte prawami.

Bronisz w polaczkowy sposób prawa - sam łamiąc je oszczerstwami, nazywając mnie złodziejem(piratem) i na to nie pozwolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek nie dyskutuj z nim, nie ma sensu, prowadzić dyskusji z takimi ludźmi, bo znowu dyskusja ucieka w innym kierunku.

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wedrowiec

Pkt. określa

1) nie popieramy piractwa i uważamy, że nie fair jest okradanie twórców oprogramowania.

Zainteresowałeś się w temacie, aby stwierdzić że jakikolwiek Twórca został okradziony? Kupiłem PDF z instrukcjami krok po kroku, jak i gdzie kliknąć, co wpisać. Instrukcja ta jest własnością twórców i według licencji, ona jest chroniona. Wpisałem tylko adresy URL - na szczęście jeszcze nie jest to chronione prawami autorskimi. Więc chętnie bym poczekał na Twoje uzasadnienie i rozwinięcie decyzji usunięcia.

Jak byś jeszcze przeczytał, niektórzy nie wyrazili zadowolenia - ale inni stwierdzili sprawdzając adresy, że warto taką subskrypcje kupować - co niewątpliwie przysporzy klientów.

Dlatego prosił bym o wykładnie - jak w/w pkt - ma się do tego wątku. Bo nie udostępniłem PDF-u chronionego prawem autorskim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udostępniłeś plików PDF, lecz całą zawartość pliku z płatnej subskrypcji o nazwie:

September 50 sites.txt

plik będący własnością intelektualną (ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych)

Quality SEO Services Inc

https://www.linkedin.com/pub/paul-johnson/16/943/774

mniejsza z tym,

proponuję pozostawić temat, bo linki mają swoją moc, a to jak kto je wykorzysta zależy juź od doświadczenia,

pozdrawiam i bez kłótni:)

ad wykładni:

"ochrona prawna oryginalnego utworu zamieszczonego w Internecie, bez względu na jego charakter (czyli - bez względu na to, czy jest to tekst, dźwięk, obraz czy logarytm programu) wypływa z samego faktu stworzenia dzieła i utrwalenia go przez autora. Ze wszystkimi tego konsekwencjami..."

- ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.);

- ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity Dz.U. z 2003 Nr 119 poz. 1117 z późn. zm.).

źródło:

https://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomos...9,0,457977.html

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem abyś to mi Ty udzielił tej informacji, zresztą błędną. Domeny nie są własnością tego autora i nie ma prawa rościć do tego jakichkolwiek pretensji, bo doszło by do niewyobrażalnych absurdów. Niewątpliwie jest autorem poradnika i udostępnianie go, jest łamaniem jego praw, i tyle.

Zaczyna ta "ochrona praw" być coraz bardziej chorobliwa. Wpisując listę seokatalogów, trzeba będzie uważać, czy ktoś takowej już nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas pojawiają się posty, gdzie mówi się o liście Angeli i Paula i moje pytanie, czy ta lista rzeczywiście jest taka wartościowa? Czy są tam tylko blogi, czy coś jeszcze, ktoś korzysta - są aktualizacje?

pozdrawiam

Raz zamowilem i po 24 godzinach oczekiwania na liste poprosilem o zwrot kasy.Angela oddala pieniadze, tlumaczyla sie ze jest tez czlowiekiem itd ale niesmak w pozostal..

Od Paula dostalem liste od razu, po przejzeniu jej stwierdzilem ze takie g*wniane listy to sobie sam moge znalesc, wszedzie sie trzeba rejestrowac, pisac super na temat a i tak nie ma gwarancji ze webmaster nie pousuwa. Taki tam servis dla malo zaradnych. Instrukcje na 20 stron z opisem jak sie zarejestrowac.

Podsumowujac strata kasy i przereklamowanie. Skancelowalem subskrypcje Paypala tego samego dnia.Tyle na temat.

No właśnie, w jednych miejscach czytam, że wysyłają listę, a w innych wygląda na to, że sami dodają. Może ktoś, kto korzysta wyjaśni jak cały proces przebiega, będę wdzięczny.

Sa rozne opcje, tansza to taka ze sam dodajesz-dostajesz tylko liste url, no i instrukcje w .pdf gruba na dziesiat stron opisujaca poroces rejestrowania sie na blogu i takie tam podstawy nieznane tylko dla urodzonych dzis rano.

Z tej drozszej gdzie oni dodaja jakas tam sume linkow miesiecznie nie testowalem bo po tym co zobaczylem wczesniej nie bylo chyba po co..

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazek76

nie tolerujemy tylko : kiedy ktoś wykorzystuje nasz serwis do propagowania materiałów i narzędzi, których posiadanie (jak kradzione oprogramowanie) czy używanie (jak cracki czy kradzione numery seryjne) wiąże się z łamaniem prawa

Skrypt / program to tylko zbiór cyferek literek i innych znaczków - a te przecież nie są niczyją własnością, tak?

Czy jeżeli ktoś napisze poradnik SEO, zapisze go w pdf i będzie sprzedawał po 500$ a Ty uznasz, że jest kiepski to też będziesz miał prawo wklejać tutaj jego treść?

Ktoś poświęcił czas na wykonanie tej listy i oficjalnie za jej udostępnienie życzy sobie kasę. Ty, udostępniając ją tutaj - pozbawiasz tą osobę (potencjalnej) części zarobku - ludzie mogą to sobie skopiować oraz użyć, nie wnieść za to opłaty. Według moich kryteriów jest to kradzież / piractwo. Możesz tu podać swoją opinię, nie możesz rozdawać za darmo czyjejś pracy.

Wszelkie następne off-topy będą lądować w koszu a ich autorzy - odpoczną.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności