Skocz do zawartości

Lista Paula & Angeli


Robbieriviera

Rekomendowane odpowiedzi

no pewnie lepiej walić do zbanowanych webmini, co nic nie dają i korzystac z SWL-i, a potem płakać o kur...spadłem na chrumsetną, szmejsetną stronę i nie ma mnie na fafnaście fraz....żenada

Pakiet zawiera:

- 50 New backlinks of Page Rank 4 and above every month

- Easy step-by-step screen shot Instructions

- All backlinks are dofollow links

- All sites allow anchor text links

- All links will be from authority sites

- All Backlinks are one-way links

Piszesz tak, bo zainwestowałeś 8$ :) poleciłbym Ci jednak przetestowanie czy ten "pakiecik" jest cokolwiek warty... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
poleciłbym Ci jednak przetestowanie czy ten "pakiecik" jest cokolwiek warty... :)

No mam taki zamiar, napisałem w jednym z wcześniejszych postów, że zabieram się za testowanie, przecież wątek ma na celu sprawdzenie, "czy warto w to wchodzić". Jak narazie zdania są podzielone, może dlatego, że dostaje się same linki + instrukcję, a główną robotę trzeba wykonać samemu:)

pozdrawiam

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak ja czegoś nie rozumiem. Jaką może mieć "moc" zakładanie profili w ogólnodostępnych serwisach, z pr 4> na stronie głównej? Przecież to taki biedny ręczny XR. Oczywiście coś tam pewno daje, ale w tej cenie, co 3 miesiące można XR puścić, na swoje wpisy w preclach i pewno "moc" niewyobrażalnie większa. Także lista została usunięta, bo uznano że cytując fragment subskrypcji (kupowanej w ciemno legendarnej listy) jest łamaniem czyiś praw. Moje zdanie jest takie, lista mniej warta - niż ogólnodostępna lista Mara.

Lepiej co trzy miesiące blasta zamówić i puścić go na 5 artów, w dobrych preclach. Lista i PDF jest pisana pod statystycznego grubego Amerykanina, któremu można wmówić "moc".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę to bo SWL i uważasz, że są be bo strony lecą. Może problem leży w tym, że nie potrafisz z nich korzystać :) ?

Znowu schodzimy z tematu...przyznaję się, że z SWL-i nie korzystam (i nie zmierzam - patrz blog Kaspara)...wolę ręczną robotę...możemy o tym pogadać na Seoparty:)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista Paula jest dobrą listą .

Te strony rzeczywiście są mocne i nie ma co dyskutować SWL,miniacze.

Szkoda ze nie jest posegregowana wg softu. Część wybieram i zapuszczam ubotem a część seolightem/wkoncu do czegos sie kolejny raz przydaje/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista adresów url nie jest dziełem, więc nie podpada pod ustawę o prawie autorskim. Natomiast przykład które wedrowiec podaje (poradnik SEO) już pod tą ustawę podpada. I jeszcze jedna sprawa - mówimy o prawie polskim. Jeżeli w USA taka lista linków jest jakoś prawnie chroniona, to w Polsce już nikogo to nie obchodzi, bo tutaj obowiązuje prawo polskie.

Uważam, że kazek nie tylko nie zrobił niczego złego, ale jeszcze przyczynił się do większej świadomości użytkowników forum i prawdopodobnie dzięki temu unikną oni wydawania paru dolarów na coś czego nie chcieliby kupić. Gdyby tylko ktoś taki jak kazek ostrzegł mnie przed współpracą np. z firmą Insert (ci od programów do księgowości), to też nigdy bym nie skorzystał z ich usług. A skorzystałem i teraz czuję się oszukany. Tyle że w moim przypadku nie chodziło o 8$ tylko o trochę więcej. Ja mam do Ciebie szacunek chłopie i dziękuję że jednak tą listę udostępniłeś. Może nie powinieneś jej całej udostępniać, ale myślę że warto piętnować naciąganie klientów, a taka lista mi pod naciąganie podpada.

Jesteś bezczelny, nieuprzejmy i nie przepuszczasz kobiet w drzwiach? Zapraszam na ulubione24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze jedno pytanie a raczej temat do przemyslenia - bo ten temat zamykam, za duży offtop się zrobił.

Czy jeżeli na swojej stronie wrzucę spis Mara i będę go codziennie od Mara ściągał i aktualizował, udostępniał wszystkim za darmo to według Was jest wszystko w porządku? Czy też jednak go okradam - mógł zarobić ale nie zarobi - wszyscy ściągną go ode mnie za friko. A ja przyczynię się do większej świadomości uzytkowników.

Jeżeli ktoś chce sobie podyskutować na ten temat - jest dział pogaduszki, można założyć nowy wątek i tam o tym dyskutować.

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności