Skocz do zawartości

Darmowy Program sprawdzający występowanie wpisu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

OK, skończę z optymalizacją zapytań SQL w jednym serwisie i jeszcze będę wstanie ;) zabiorę się za program.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Program nie "mieści" się na ekranie (1280x800):

OK wprowadzę w nim "skalowanie" czyli nie będzie miał stałego rozmiaru;

@hej, malutka rzecz, ale możesz zrobić by zgralo raz wczytane adresy katalogow?

Masz na myśli dodanie bazy danych by w niej zapisywał - mogę;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zostanie dodana możliwość zapisu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie narzędzie ale kilka poprawek które napisali koledzy bardzo by pomogło... pozdo dla autora i dziękówka

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Uważacie, że program jest przydatny będę go rozwijał o następne funkcje zwiększające jego użyteczność.

Obecnie poprawiłem i dodałem:

- lista importowana do programu może zawierać adresy z http, lub bez tak samo slashem na końcu, bo tu był bug;

- możliwość zapisywania w bazie programu listy katalogów oraz ich kasowania z menu kontekstowego na liście katalogów.

Nowy program https://hot.net.pl/programy/SprawdzaczDodania2.rar

Co do wyszukiwania subdomen to najlepiej wpisywać adres z www o ile tak został podany przy wpisie.

Jeśli są katalogi co do których Jesteście pewni, że wpis jest dodany i z którymi program sobie nie proponuję podesłać mi na PM takowe adresy do rozpracowania.

W programie mogę/planuję wprowadzić:

- sprawdzanie przyrostowe;

- sprawdzanie czy dana strona z wpisem jest już w indeksie google z wykorzystaniem proxy;

- a nawet taką funkcję jak dopalenie wybranego wpisu, lub wpisów poprzez dodanie ich do jakieś ilości katalogów web mini.

------ po chwili -----

Niestety WebMIni ucinają adres do samej domeny więc nie da się w podać adresu wpisów w katalogach B)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności