Skocz do zawartości

Darmowy Program sprawdzający występowanie wpisu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Adres autora podany jest w programie w zakładce Pomoc -> O programie B)

---

Przy okazji znalazłem pewien bug jak chodzi o pobieranie adresu strony z wpisem przynajmniej w jednym katalogu, ale już wiem jak to poprawić więc jutro to wprowadzę.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja. Zaoszczędziłem dzisiaj sporo czasu dzięki temu programowi.

PS. Mój polonista miał na nazwisko Janicki. Jak miał dobry humor to lubił wstawiać jedynki uczniom. Pytał się wtedy: Kto chce odpowiadać na jedynkę? Jak nikt się nie zgłaszał to losował jakąś osobę z dziennika, otwierał encyklopedię, wybierał jakaś datę i zadawał pytanie B) Mnie jako, że nie obchodziły oceny to raz postanowiłem się zgłosić do odpowiedzi. Mina reszty znajomych z klasy bezcenna.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arve_lek B)

Poprawiłem pobieranie adresu strony z wpisem z wyników wyszukiwania.

Nowy program https://hot.net.pl/programy/SprawdzaczDodania2.rar

Jak są jakieś niezgodności proszę zgłaszać na PM do rozpracowania B)

Na dziś to było by na tyle...

_ Dobranoc _

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny program

czy dało by radę zrobić dodatkowo przycisk "pause", który działałby inaczej niż stop, tzn po spauzowaniu można by kontynuować sprawdzanie katalogów, czasami w sieciach wszystko pada gdy jest tyle połączeń, można by spauzować, odłączyć kabla, wpiąć i odpauzować ;)

edit, nadal nei da sie skalowac okna ;)

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Mion. Pisałem ostatnio na forum, bo potrzebowałem właśnie takiego oprogramowania. W odpowiedzi powstało narzędzie webowe, napisane przez Sylwina, jednak po kilku dniach zostało zablokowane i obecnie jest dostępne tylko dla klientów pozycjo.net

Jeszcze raz dzięki, właśnie testuje i spisuje się znakomicie.

Ustawiłem 1k wątków i po jednym sprawdzeniu pojawił się komunikat: W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

Kalkulator akcyzy akcyzowy.pl. Sprawdź ile idzie przelew: ileidzieprzelew.pl

Akcesoria GSM dla smartfona i tabletu telu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,

narzędzie bardzo fajne: sprawdza bardzo szybko, ale "ograniczony" format zapisu katalogów jest trochę "męczący" - nawet Ty swojej bazy katalogów nie trzymasz w sposób "naturalny" w takim zapisie :), zatem trzeba edytować bazy pod sprawdzarkę :)

...ale rakieta jest i pomocne też jest

dzięki wielkie za skrypcik

pozdrowienia

no i fajnie byłoby rozwijać narzędzie :)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ale "ograniczony" format zapisu katalogów jest trochę "męczący"

Męczący ? Chyba nie pobrałeś ostatniej wersji która umożliwia zapis wgranych (unikalnych) adresów do bazy danych. Poza tym można importować z http, bez http, z slashem, bez slasha na końcu.

@Ustawiłem 1k wątków i po jednym sprawdzeniu pojawił się komunikat:

Więcej wątków niż adresów na liście :) Szybkość pobierania ma związek z szybkością naszego łączą wiec zwiększanie ilości wątków przy stałej szybkości łącza nie wpłynie na szybkość sprawdzania która nawet przy 10 jest w zupełności wystarczająca.

Jak chodzi o rozwój programu to mam już pewne dalsze koncepcje :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taurus prawdę powiedziawszy nie wiem o co Ci chodzi :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to , aby lista katalogów była kompatybilna z listę wykrytych wpisów. Oczywiście z wyjątkiem tych nieznalezionych. Obecnie jest totalny mix. Wpisy z katalogu 1 jest na 6 pozy , wpis z kat 2 na 10 itd .

Chodzi mi wprowadzenie ładu.

Obecnie program pokazuje znalezione wpisy według czasu ich wyszukania, które są inne dla każdego katalogu, co powoduje pomieszanie szyku tych wpisów.

Krótko mówiąc te wpisy, które najłatwiej znaleźć, na najmniej obciążonych katalogach i na najszybszych serwerach są wyszukiwane i pokazywane są jako pierwsze. Te słabsze trochę później.

Zaburza to kolejność z listy katalogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności