Skocz do zawartości

Darmowy Program sprawdzający występowanie wpisu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@taurus - jedynie co mogę na to co tam napisałeś odpisać to :)

@Lukas_79 - program pobiera tylko sam kod HTML który jest "lekki" wiec transferu nie pobiera za dużo.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatne narzędzie dla ręcznego katalogowania.Mam pytanie do autora, czy planujesz rozwijać skrypt o funkcje sprawdzania obecności wpisów w innych skryptach katalogów,precli?Moim zdanie takie narzędzie można śmiało robić płatnym (lub za linki) i chętnie kupiłem by coś takiego,bylo by przydatne do robienie np audytu domeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale z mojej strony można byłoby dorobić opcję sprawdzaj tylko katalogi w których wystąpił błąd (read timeout itp.) oraz sprawdzaj katalogi w których nie znaleziono wpisu.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowane przez Was funkcje zostaną wprowadzone w najbliższym możliwym terminie oraz od siebie dodam też małe co nieco .

Tymczasem przygotowałem listę AŻ 1014 SEOkatalogów aktualną na dzień dzisiejszy. Oczywiście wszystkie adresy są zindeksowane w googe.

Specyfikacja listy znajduje się tutaj: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=105581

:chatownik:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan Zapraszam na PM.

NOWOŚĆ - Do listy wprowadziłem IP katalogów dzięki czemu prowadząc katalogowanie można wzbierać katalogi od unikalnych IP po jakimś czasie wprowadzając powtarzające się. O zaletach unikalnego IP chyba nie trzeba pisać :chatownik:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w ogóle połączenie z internetem w czasie uruchomiania programu?

Przy okazji uzupełniłem listę o podział na darmowe i za SMS'a.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=105908

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w ogóle połączenie z internetem w czasie uruchomiania programu?

Przy okazji uzupełniłem listę o podział na darmowe i za SMS'a.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=105908

mam połączenie z internetem

w niektórych katalogach jest informacja ale w większości informacji brak, jest jakiś wymagany format listy? może w tym problem, chociaż wydaje mi się że próbowałem w każdej konfiguracji

błąd jest taki " socket error10061 connection refused"

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności