Skocz do zawartości

Darmowy Program sprawdzający występowanie wpisu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, do GUS'u :)

------

Właśnie trwają prace nad rozwojem tego programu :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good Program, jedyne z czym mam problem, to stronę katalogowałem na przełomie 2 lat, od tamtego czasu lista seokatalogow sie zmieniała, i niestety nie mam bazy tych katalogów, tak żeby znaleźć wszystkie istniejące, poza tym jak przepościłem bazę katalogów to zdarzały mi się wiele razy zdublowane linki.

Ostatecznie program przydatny, na pewno jak ma się bazę swoich katalogów to można w łatwy i szybki sposób znaleźć wszystkie aktywne wpisy.

Później to wszystko podłączamy pod mój skrypt podlinkowania wpisów:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=110797

i jest gitara ;)

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w wolnych chwilach pracuje nad nową wersją tego programu, ale ta nie będzie już darmowa...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jak nie darmowa to niech

Nie planuje w tym programie obsługi innych katalogów precli itd...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jak już pisałem w wolnych chwilach pracuje nad nową wersją tego programu, ale ta nie będzie już darmowa...
nie ma problemu, soft i tak jest genialny, co będzie w płatnej wersji? Będzie szukanie po innych skryptach katalogów? Info o nowej wersji w tym wątku?

Sofcik mógłby być modułem w Ping SEO Master.

Mion trafiasz w potrzeby Polaków :)

Zrób sobie stronę z lista Twoich programów, ciężko się ich szuka, sam wiesz bo pisałem na PW o czymś co istniało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, soft i tak jest genialny,
Nie jest genialny, bo opiera się na mechanizmie wyszukiwania i parsowania zwracanych danych w SEOkatlogach, a z tym bywa różnie. Zwlaszcza, że wpis może być już dodany, ale czekac na jego akceptację.

Program mógł by być genialny, ale do tego potrzeba to o czym już pisałem czyli wróżenie pewnego prostego API do sprawdzania występowania wpisu. Wtedy program działał by 1:1 dokładnie informując o tym czy wpis jest, czy też nie ma.

Na pewno było by to korzystne dla wszystkich stron:

- właścicieli katalogów;

- użytkowników katalogów którzy zamieszczają w nich swoje wpisy;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu, soft i tak jest genialny,
Nie jest genialny, bo opiera się na mechanizmie wyszukiwania i parsowania zwracanych danych w SEOkatlogach, a z tym bywa różnie. Zwlaszcza, że wpis może być już dodany, ale czekac na jego akceptację.

niby tak, ale co jakiś czas można to powtarzać i nowe wpisy wskoczą same, duplikaty pojedzie się modułem ScrapeBoxa.

Mion, powinieneś być już w TV :piwo:

Gdy nadejdzie czas, a może kiedyś nadejdzie (bo czytałem, że nie planujesz), że soft będzie śmigał po paru innych skryptach katalogów, śmiało możesz puścić wersję pudełkową w Komputroniku :D

Ah ile czasu bym zaoszczędził na filtrowaniu i ogarnianiu maili z katalogów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion to zrób to, zrób program płatny i chetne się znajda .
To nie jest kwestia ceny, ale ograniczonych możliwości technicznych w mechanizmie wyszukiwania wpisu. Do prawidłowego działania jest potrzebny dodatek w katalogu wiec jak Chcecie musicie lobbować {nie wiem czy tak to się odmienia} Generała by wprowadzić API o jakim mu pisałem i właścicieli katalogów by wprowadzili to w katalogach.

---------

To o czym piszę z tym API nie wymaga żadnych zmian w katalogu tylko wgrania jednego pliku do osobnego katalogu wiec nie powinno stanowić problemu dla właścicieli katalogów wtedy mogę wydać program o dużej skuteczności sprawdzania nawet zwracania statusu:

- dodany z dokładnym adresem do strony wpisu.

- oczekujący jeśli czeka na akceptację admina katalogu;

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności