Skocz do zawartości

Darmowy Program sprawdzający występowanie wpisu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
W czymś innym tkwi problem
Najwidoczniej...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałem nową listę w której 1060 rozpoznano jako darmowe SEOkatalogi ... więcej: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=115685

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fakt, rozesłał, ale zanim to będzie wgrane, to jeszcze minie spooooooooro czasu :shout: Dużo seoków jedzie nadal na 1.31

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo seoków jedzie nadal na 1.31

ale to już ich problem, ten program zdecydowanie zwiększę ilość wpisów, bo jeżeli ja sprawdzam że strony niema w tym katalogu, to zazwyczaj od razu dodaje, z wyjątkiem płatnych katalogów niskiej wartości SEO w moim mniemaniu.

Sporo tych z 1.31 maja 1000 stron oczekujących, wiec żadna strata jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi przestaje grać ten sprawdzasz - wywala mi takie błędy i nie sprawdza:

https://s2.ifotos.pl/img/lol_hhqehse.JPG

Co może być przyczyną? A dziwne jest to że niektóre katalogi sprawdza, a np. z tej listy co teraz chciałem sprawdzić już nie, tylko wywala ten błąd.

Mam taki sam błąd. Net jest win 7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan

Słusznie w sumie prawisz, kto zaniedbuje aktualizację, w sumie zaniedbuje cały katalog i pewno moderacja wygląda podobnie, lub i gorzej. Poza tym jest tego już tyle, że można spokojnie wybierać tylko co lepsze. Plus te moje :):(:)

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam....będzie jakaś aktualizacja tego programu?

Wielkie dzięki za ten programik :)

Pozdrawiam..

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności