Skocz do zawartości

Darmowy Program sprawdzający występowanie wpisu


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

API już jest, ale pytanie do Miona: Kiedy można spodziewać się nowej wersji tego programu ? Ja dzisiaj z ciekawości zapytałem kumpla, który powiedział, że w 200zł taki program może napisać. Teraz nie wiem czy mam czekać na Twoją odsłonę programu, czy zlecić napisanie kumplowi i sprzedać program za symboliczną kwotę 5zł. Tak aby 200 zł się zwróciło :) Jakby 40 osób kupiło program, to wyszedłbym na czysto.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na które nie idzie właściciel Seoków.

1.generał dawno się zgodził

2.General nie jest właścicielem, katalogów( jest właścicielem tych swoich), General jest właścicielem skryptu, a właściciel katalogu może robić wszystko co chce.

General :

No ja czekam żeby wysłać to api razem z innymi poprawkami - motywacja do wrzucenia będzie większa

wiec o co tobie chodzi?

Tomaan, twoja "wartościowa" strona ze stopki wywala 403.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem,

przecież tego rodzaju wpisy:

wyskakują, gdy wpisu i tak strony nie ma w katalogu. Dlatego wystarczy zrobić prosty filtr na ciąg znaków "/,s,/" i po sprawie.

Mion, to pewnie dla ciebie 5 sekund roboty ;)

Dzięki za przydatny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie wiem czy mam czekać na Twoją odsłonę programu, czy zlecić napisanie kumplowi i sprzedać program za symboliczną kwotę 5zł
Żyjemy w wolnym kraju więc wybór należy do Ciebie. Przy czasie sprawdzę ile z znanych mi SK ma już API i jeśli będzie ich powiedzmy wystarczająca ilość powrócę do tego projektu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanie o błąd w programie co on oznacza i jak to naprawić :Dhttps://zapodaj.net/814049a2c207.png.html

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś będzie miał podobny błąd wynika on z importowanej listy oczywiście powinno być https:// i koniecznie ukośnik "/" na końcu domeny tak przy piątku ciężko było się zaangażować w przeczytanie instrukcji formatu importu adresów:)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Udostępniam za free program do sprawdzania występowania, ale oparty na API SEOkatalogu które niestety nie obsługuje dosyć dużo katalogów, ale zawsze możne się przydać. Suwakiem można ustawiać liczbę wątków programu.

sprawdzaczsko.jpg

https://hot.net.pl/programy/SprawdzaczSKApi.zip Od razu Macie też ze free listę SK z maja

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się powiedzenie sprawdza - jak sam dasz to i dostaniesz.

Niedawno zapodałem na forum istę 2000 katalogów ang. pobrali cieszą się inni a teraz już dostałem sam prezent.

Może to wejdzie to do normalności darowanie a nie za kasę może zrobić coś dla własnego dobrego samopoczucia?

Dzięki @Mion zawsze każdy spis się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności