Skocz do zawartości

Oferty na Allegro


MediaPremium

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Czy Wam też zbiera się na śmiech przeglądając niektóre oferty z zakresu tworzenia/pozycjonowania stron internetowych? Rzadko w tym celu przeglądam All, dziś z racji prac nad pewnym narzędziem postanowiłem prześwietlić oferty... i oplułem kilkakrotnie monitor :)

Moim dzisiejszym hitem jest: "dodanie do 6 przeglądarek, dzięki czemu klienci szybko Cię odnajdą!"

Jak w ogóle ktoś, kto nie odróżnia wyszukiwarki od przeglądarki może dojść do etapu wystawienia aukcji?

Zupełnie poważnie - przez tego typu oferty trafiają się klienci oderwani całkowicie od rzeczywistości, chcąc za 300 zł gotową, wypozycjonowaną stronę internetową. Rozumiem zasady wolnego rynku, ale sporo ofert podchodzi wręcz pod wprowadzanie klienta w błąd...

Nie ma to jak skuteczna pozycjonowanie od  mediapremium.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gotowe, działające strony to owszem, można wyłowić ciekawe oferty. W trym wypadku jednak widzisz co kupujesz, możesz sytuację prześwietlić.

Inna jest sytuacja w przypadku ofert, których jakość w wielu przypadkach jest tragiczna.

Dlatego takie oferty powinny być moderowane przed opublikowaniem.

To nie jest realne.

Nie ma to jak skuteczna pozycjonowanie od  mediapremium.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagałoby to zatrudnienia rzeszy specjalistów z wielu branż, do tego dochodzi czynnik subiektywizmu, a odsiew powoduje mniejszą ilość aukcji - jaki interes w tym miałoby mieć Allegro?

EDIT// literówki.

Nie ma to jak skuteczna pozycjonowanie od  mediapremium.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio widziałem taką ofertę: 10 milionów linków do Twojej strony za 100zł :D

Z ciekawości sprawdziłbym to i 'procesował' się z tą osobą, która gwarantuje tyle linków, ale nie mam za bardzo czasu.

ZielonyKatalog PR 4 - tylko 3,76PLN (2,50).

Limey.pl - katalog stron (2,46PLN (1,50)  || 0-z.pl - artykuły do przedruku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"10 milionów" .... aukcja nadal jest / nie tylko z linkami ale tez z fałszywymi PR strony aukcje takiego typu powinny być sprawdzane kiedyś pisałem pismo do allegro i dostałem odp że w przyszłości może coś wprowadzą co będzie niwelować w branży SEO takie aukcje ale do dnia dzisiejszego nic nie jest zrobione,

tak na marginesie znajdują się osoby które oferują nic za małą kasę a ci którzy nie chcą dać zarobić uczciwym osobą lub firmą to kupują jakieś śmieci potem się okazuje że klient nic nie zyskuje i obrażony na branże że na allegro kupił i nic mu to nie dało :D

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności