Skocz do zawartości

[Ankieta]Legalizacja narkotyków


Trotyl

Czy jesteś za legalizacją narkotyków?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za legalizacją "miękkich" narkotyków?

    • Tak i obecnie używam miękkie narkotyki.
      38
    • Tak i obecnie używam twarde narkotyki.
      4
    • Tak i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      39
    • Tak i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      11
    • Tak, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      38
    • Tak i posiadam dziecko/dzieci
      21
    • Nie i obecnie używam miękkie narkotyki.
      3
    • Nie i obecnie używam twarde narkotyki.
      2
    • Nie i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      23
    • Nie i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      6
    • Nie, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      43
    • Nie i posiadam dziecko/dzieci
      12
  2. 2. Czy jesteś za legalizacją wszystkich narkotyków?

    • Tak i obecnie używam miękkie narkotyki.
      14
    • Tak i obecnie używam twarde narkotyki.
      4
    • Tak i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      17
    • Tak i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      5
    • Tak, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      18
    • Tak i posiadam dziecko/dzieci
      14
    • Nie i obecnie używam miękkie narkotyki.
      23
    • Nie i obecnie używam twarde narkotyki.
      3
    • Nie i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      39
    • Nie i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      12
    • Nie, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      67
    • Nie i posiadam dziecko/dzieci
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Naszej służby zdrowia nie stać na wysyp ćpunów.

na leczenie alkocholikow i skutkow wypadkow tez, ale na szczescie dla panstwa mamy akcyze na produkty alkocholowe pokrywajace te koszty z nawiazka

i o tym jest ten temat

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Legalizacja miękkich tak, ale zdecydowanie dokładniejsze kontrole kierowców. Policja miałaby także więcej czasu na ściganie prawdziwych przestępców, handlujących prawdziwą trucizną, a nie uganianie się za "szajką licealistów posiadających trzy skręty". Tylko, z drugiej strony, ileż mniej sukcesów odnotowałaby nasza policja ;)

Twarde oczywiście odpadają.

Poza tym, jest jeszcze sprawa kontaktu ze światem przestępczym, wbrew pozorom dość ważna. To znaczy, młodzian chcący sobie zapalić trawkę musi ją kupić od kryminalisty (zapewne) i jeśli zostanie złapany na paleniu tegoż, to ma dużo większe szanse się stoczyć, bo trafia do aresztu między takich ludzi, poza tym idzie to za nim uniemożliwiając mu znalezienie lepszej pracy, karierę itp.

Porównując to z piciem gorzały i pijackimi burdami...

Może by tak dodać do ankiety, "czy jesteś za delegalizacją mocnych alkoholi" ? :)

Bo wiecie, jak tak patrzę wokoło, to więcej dziadostwa robią pijani niż upaleni.

Whitepress - Liczy się tylko content marketing

Biznes-Host - serwery które polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie miałbym nic przeciwko legalizacji marihuany. I podobnie jak pisał Markuz uważam, że zapalić od czasu do czasu to nic złego :P

O tym jak ważne jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Usługi remontowo budowlane i instalacje sanitarne Tarnów i okolice. O tym dlaczego ludzie wybierają chwilówki zamiast pożyczek w banku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ćpuny, ale ludzie którzy są przeciwni poglądowi, że politycy są wszechwiedzący a społeczeństwo to bydło. Bo egzekwowanie tych wszystkich idiotycznych zakazów i nakazów kosztuje ogromne pieniądze.

Z takim socjalistyczno - opiekuńczym podejściem to za 20-30 lat będziemy w czarnej du**e. Przemysł się przeniesie do Chin a stany dorżną New Tech patentami na IP. Odmiany roślin się patentuje od dawna zaczyna się z genami zwierząt. Ktoś sporo zapłaci, żeby w UE przeszło odpowiednie prawo a my będziemy głodować albo uprawiać "piracką" kukurydzę bo na inną nie będzie nas stać. I tak się skończy ten sen o państwie opiekuńczym i neokomunie gdzie zarzyna się wszelkie przejawy gospodarności.

Bo biznesmeni z partyjnego nadania nie mają nic do zaoferowania na globalnym rynku i kto zapłaci podatki na utrzymanie tych hord urzędników kiedy mamy coraz więcej regulacji utrudniających firmom działanie? PKP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że prawicowców w cholerę na tym forum ;)

Ja jestem totalnym liberałem w tej kwestii.

Moim zdaniem narkotyki nie są przyczyną problemów, a skutkiem, dopiero później mogą stać się prawdziwym problemem same w sobie, ale nie o to chodzi.

Społeczeństwo by było wbrew pozorom o wiele zdrowsze, jakby wszystkie narkotyki były legalne i dostępne. Dlaczego?

Bo ludzie z problemami po prostu w sposób naturalny by "schodzili" z tego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem miekkie narkotyki typu traFka powinny być legalne. Nie dokońca moja wypowiedź jest trafna bo nigdy nie sprawdzałem jak to działa.

Z obserwacji osób biorących , czy jak to nazwać ... traFke wynika, że nie powinny one prowadzić po traFce żadnych pojazdów, gdyż mają spowolnioną reakcję, nie są agresywni, wręcz przeciwnie! Nie wiem jak to działa na dłuższa metę na organizm ale sądzę, że w porównaniu z alkoholem to poprostu NIC. Po alkoholu ludzie są agresywni i więcej po nim kłopotów.

Zalegalizować traFkę, rolnictwo ożyje, nałożyć akcyze itp i czerpać z tego kożyści. Teraz państwo wydaje $$$ na walke z tym zjawiskiem. Po co? Zamiast podnosić nam podatki czerpać z teko korzyść... Klientów nie braknie. Za kasę z akcyzy itp ściagać kierowców pod wpływem traFki a reszte kasy na łatanie dziury budżetowej.

Twarde nie. Z filmów wynika, że to jest zło, gorsze niż alkohol.

Tak jak zaznaczyłem nie wiem co to, i opieram wszystko na tym co widziałem i słyszałem.

Prawda jest taka, że narkotyki, czy to twarde czy miękkie NIGDY w Polsce nie będą legalne, Czemu? Elektorat walczy z NARKOTYKAMI i zdobywa głosy dzięki temu. Większość ludzi nie wie jakie narkotyki są twarde miękkie itd. To zawsze narkotyki. Lepiej walczyć, zdobyć krzesełko, orżnąć obywatela i żyć w dostatku. Kto z władzy dba o np przedsiębiorców? Długodystansowy wzrok? No... pomyślcie. Nikt o tym nie myśli, polityka to *&%^&*%^^&$* Nie będzie legalizacji bo to nie pomoże w wygraniu wyborów. Nie będzie ułatwień dla LUDZI. Będzie kasa do portfela kolejnym elektoratom sejmu senatu itd. Lepiej nie będzie. Nie ma o czym gadać!

Kasa z czegoś mniej szkodliwego niż alkohol? NIEEEEEEE. Droższe jedzienie, wyższy vat. TAK!!! Obietnice przedwyborcze, pieniądze z nieba.. 100%! itd... itd...

nc

Masz layout do pocięcia? Wynajmij mnie! Koder XHTML, CSS ---> turbohtml.pl

Darmowe plusy google!! google+1 Zobacz, wejdź: faceplus_banner_88_31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trotyl ja spotkałem. Nic im nie jest. Normalni ludzie. Mają rodziny, prowadzą małe czy większe przedsiębiorstwa. Nie mają problemów psychicznych itp.

Znam też Holendra, który jara to już kilkanaście lat i nigdy nie miesza z tytoniem. Na pytanie: Dlaczego? Odpowiada: "bo tytoń jest niezdrowy". :co:

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trotyl oczywiście, że spotkałem. Tylko, to nie świadczy o tym, że marihuana jest zła. Bo tak samo można przedawkować alkohol, fajki czy leki przeciwbólowe. Jednak, gdy używa się ich w odpowiednich dawkach i w odpowiednich odstępach czasowych to nie są jakoś specjalnie groźne. Wszystko jest dla ludzi, dla mądrych ludzi.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takiego zdania, że wszystko jest dla ludzi ale w odpowiedniej ilości. Na każdego wszystko działa inaczej.

Przedawkować można nawet czekoladę i się uzależnić.

Niektórzy po 2 piwach nie mają kontroli a niektórzy po prostu przy meczy czy filmie wypiją 10 piw i mają kontrolę nad sobą.

Takie mam zdanie też na temat narkotyków.

Twardych nie ruszam ale miękkie czasem lubię. Zapalić sobie marihuanę raz na jakiś czas sobie można - usiąść do dobrego filmu lub do zlecenia i je wykonać to nic złego. Po prostu w każdej sytuacji trzeba brać odpowiedzialność za czyny.

Kto się ze mną zgadza?

E.

https://besty.pl/upload/file/4710..jpg

Sama prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności