Skocz do zawartości

[Ankieta]Legalizacja narkotyków


Trotyl

Czy jesteś za legalizacją narkotyków?  

217 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za legalizacją "miękkich" narkotyków?

    • Tak i obecnie używam miękkie narkotyki.
      38
    • Tak i obecnie używam twarde narkotyki.
      4
    • Tak i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      39
    • Tak i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      11
    • Tak, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      38
    • Tak i posiadam dziecko/dzieci
      21
    • Nie i obecnie używam miękkie narkotyki.
      3
    • Nie i obecnie używam twarde narkotyki.
      2
    • Nie i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      23
    • Nie i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      6
    • Nie, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      43
    • Nie i posiadam dziecko/dzieci
      12
  2. 2. Czy jesteś za legalizacją wszystkich narkotyków?

    • Tak i obecnie używam miękkie narkotyki.
      14
    • Tak i obecnie używam twarde narkotyki.
      4
    • Tak i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      17
    • Tak i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      5
    • Tak, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      18
    • Tak i posiadam dziecko/dzieci
      14
    • Nie i obecnie używam miękkie narkotyki.
      23
    • Nie i obecnie używam twarde narkotyki.
      3
    • Nie i kiedyś używałem miękkie narkotyki.
      39
    • Nie i kiedyś używałem twarde narkotyki.
      12
    • Nie, nie używałem nigdy żadnych narkotyków.
      67
    • Nie i posiadam dziecko/dzieci
      26


Rekomendowane odpowiedzi

W gimnazjum nie uczą już odmiany przez przypadki?

Tak i obecnie używam miękkie narkotyki.

MIĘKKICH NARKOTYKÓW ku**a!

https://zadane.pl/zadanie/741308#resp1 <- Olcia5144 zna się lepiej na języku polskim...

Co do tematu, jestem jak najbardziej obojętny na to, co zamierzasz jeść, palić, wdychać, wciągać, wstrzykiwac, czy wciskać w czopkach w du**ę. Powinno być w 100% legalne, a koszty leczenia uzależnień w 100% pokrywane przez uzależnionego, lub jego rodzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wychodzę z założenia że liczy się przekaz nie forma. Pustych, ładnych treści jest nadmiar w tych czasach. Nie rób tutaj onetu. Nie chcę się wdawać z Tobą w dyskusję, temat jest inny.

Akurat Ty nie możesz ani nie masz prawa decydować z czym wychodzę do ludzi. BB EOT

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evien: oby więcej tak dojrzałych społecznie ludzi jak Ty wyrosło z nowych pokoleń

To dobre podsumowanie tematu który nie wiadomo dlaczego tak długo trwa...

P.S. @jubi dziękuję, od dłuższego czasu tak się nie ubawiłem. Proszę o więcej :piwo:

Edycja: przecinek nie tam, gdzie trzeba :P

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzę z założenia że liczy się przekaz nie forma. Pustych, ładnych treści jest nadmiar w tych czasach. Nie rób tutaj onetu. Nie chcę się wdawać z Tobą w dyskusję, temat jest inny.

Akurat Ty nie możesz ani nie masz prawa decydować z czym wychodzę do ludzi. BB EOT

Znowu zaczynasz lolaxxx?

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=521078

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evien: oby więcej tak dojrzałych społecznie ludzi jak Ty wyrosło z nowych pokoleń

Kikas, jeśli był to komplement, to jest to najsmutniejszy komplement, jaki w życiu usłyszałam :piwo:

Mimo to, ciesze się, że są jeszcze ludzie, którzy samodzielnie oceniają otaczającą ich rzeczywistość.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jubi człowieku czy ty rozumiesz że taka "pamietliwość" i przywiązanie do rzeczy błahych wskazuje jedynie na Twoje "zaburzenia osobowości". I nie próbuje Cię w żaden sposób obrazić. Zapoznaj się proszę z tym zagadnieniem, może coś zmienisz dzięki temu w swoim życiu. Jeżeli czujesz silną potrzebę dyskusji to zapraszam na #seo. Ten temat to nie jest odpowiednie miejsce na takie wywody. Jeżeli kiedyś Cię nieumyślnie obraziłem lub zrobiłem coś złego to przepraszam.

E:BTW chyba Ci się link pomylił: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=521085

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trotyl zajrzałem na wątek podany przez @jubi. Wyczytałem na Twój temat co następuje:

Przyznam, że teraz jesteś ok

Jeśli uważacie, że się "wtykam" to przepraszam :piwo:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jubi człowieku czy ty rozumiesz że taka "pamietliwość" i przywiązanie do rzeczy błahych wskazuje jedynie na Twoje "zaburzenia osobowości". I nie próbuje Cię w żaden sposób obrazić. Zapoznaj się proszę z tym zagadnieniem, może coś zmienisz dzięki temu w swoim życiu. Jeżeli czujesz silną potrzebę dyskusji to zapraszam na #seo. Ten temat to nie jest odpowiednie miejsce na takie wywody. Jeżeli kiedyś Cię nieumyślnie obraziłem lub zrobiłem coś złego to przepraszam.

Dobra pamięć != pamiętliwość && zaburzenia osobowości, jeżeli według Ciebie jest inaczej, to nie ja mam problem.

Najzwyczajniej w świecie polecam zapoznanie się z odmianą przez przypadki i zasadami języka, w którym starasz się pisać.

Faktycznie na początku może trochę mnie poniosło - za często widzę te błędy nawet w gazetach, tyle że nie w takim zagęszczeniu jak w tej 'ankiecie' :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się faktycznie mylić lub wyciągać pochopne wnioski, jak już zauważyłeś nie jestem idealny. Widzisz a ja często dostrzegam błędy merytoryczne w mediach zwłaszcza dotyczące nauk ścisłych - chociażby przy ostatnim trzęsieniu ziemi czy katastrofie w elektrowni.

Nie można było się wypowiedzieć w ten sposób od razu? Nie mam możliwości edycji więc nie poprawię. Jednak podana przez Ciebie forma jakoś dziwnie dla mnie brzmi - będę musiał się skonsultować z kimś bardziej kompetentnym ode mnie w tej kwestii :P Ciesz się że FF poprawia orty :piwo:

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy są zwolennikami legalizacji - wyobraźcie sobie sytuację, w której jedziecie sobie z rodziną spokojnie samochodem a tu nagle jeb, wjeżdża w Was autobus miejski. Giną Wasze dzieci, jesteście w szoku a kierowca autobusu uchachany od ucha do ucha mówi: eee tam, pierdolnij waćś liścia, będzie ok, nic się nie stało. Pasażerowie z autobusu wychodzą rozpromienieni, klepią Was po plecach, każdy ujarany. Przyjeżdża policja i karetka - lekarze ledwo widzą, bo ujarani, zaczynają Was opatrywać ale im nie wychodzi - no bo i jak ma wyjść? Krwawicie, ludzi w koło pełno ale powoli umieracie, bo nikt nie pomoże, bo po co? Przecież jest fajnie, zapalmy sobie kolejnego liścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest argument. Nie chcę nikogo przekonać do jednej czy drugiej opcji, bo sam nie mam konkretnej opinii - nie znam się, ale widzę, że Wy jesteście ekspertami.

Mi jest to w sumie obojętne, dostosuje się, ale obserwując zachowania ludzkie, to przedstawiona przeze mnie sytuacja jest jak najbardziej prawdopodobna.

Poza tym, musisz wiedzieć, że alkohol jest nieodłącznym elementem cywilizacji od jej zarania, czego nie można powiedzieć o narkotykach (używali je głównie kapłani/szamani w obrzędach religijnych), więc można jedynie przewidywać jak zachowa się społeczeństwo, gdy każdemu pozwoli się ich używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności