Skocz do zawartości

Mbank


Red

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie - ja mam tam konto, ale niestety nie mogę kupować nic przez internet. Do tego trzeba mieć kartę kredytową, a nie jak w przypadku posiadania zwykłego darmowego konta zwykłą kartę debetową. Zna ktoś może jakiś taki bank gdzie można mieć taką kartę za free? Pozdro

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmi: pewnie, że ma, master piep** głupoty :blush: zwie się to eKarta i działa świetnie. Kupowałem nia kilka razy książki w amazon.com, kilka razy kupowałem hosting i domeny w różnych częściach świata, a dzisiaj zapłaciłem nia za nowy hosting w usa. tak więc działa i ma się dobrze. przeliczniki tez są bardzo dobre, nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, że autorowi tematów chodziło o:

dostęp do przelewów przez internet
. Chyba każdy bank coś takiego umożliwia, mBank daje także opcję mTransferu, czyli błyskawicznego przelewu do klienta tego samego banku.

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj Hellz, chyba tez troche mylisz pojęcia. Każdy _normalny_ bank robi "błyskawiczne przelewy" wewnątrz swojego systemu (pomijam jakieś debilne systemy typu PKO :blush: ). mTransfer to taki biznesowy bajer przydatny w płatnościach w sklepach itp. sklep to wdraza, przychodzi klient, kupuje, chce płacić, system przerzuca go do mBanku, tam już ma wszystko wypełnione, wpisuje kodzik, ok, redirect do sklepu i juz gotowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pare banków które rozliczają w czasie rzeczywistym transakcje, tylko że jak konto beneficjenta nie jest w takim banku to działa to normalnie czyli wolno...

ja myślałem że juz dawno wszyscy co siedzą online to jak mają konto w banku to z dostępem przez net. wygoda i oszczędność kasy i czasu.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanos ma racje w Mbanku nie musisz posiadać żadnej karty kredytowej a jedynie wystarczy EKARTA do płatnmości internetowych która kosztuje 25 zł rocznie.

Po 2 jest bezpieczniejsza niż zwykła karta kredytowa bo działa prawie jak prepaid a środki nie uruchomione z karty wracają na główne konto.

Po 2 transfery elektorniczne w mbanku do innych banków docierają na 2 dzien, wszelkie transfery wewnatrz banku realizowane sa w trybie rzeczywistym.

Tak wiec przelanie mbank = mbank powoduje automatyczne zaksiegowanie naleznosci na 2 koncie.

Od 2 lat korzystajc z uslug mbanku nie natknolem sie na zaden problem, powiem wiecej dzieki temu ze jest to bank BRE Banku moglem realizowac duzo powazniejsze transakcje - mimo ze BRE Bank jest bardzo drogim bankiem pod wzgledem posiadania tam konta to poblazliwie spogladali z uwagi na posiadanie konta w ich wirtualnej filii. A jak wiadomo BRE jest bankiem o wysokiej jakosci tym samym nie moze pozwolic sobie na posiadanie wirtualnego banku o zlej jakosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowiutkie konto, i zamówiłem dziś 5 haseł jednorazowych, ale nie rozumiem tego systemu do końca. Czy do każdego nowego przelewu muszę podać inne hasło jednorazowe? I rozumiem, że te hasła przyjdą pocztą i póki ich nie mam nie mogę przesyłać pieniędzy?

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kazdej wykonywanej czynosci poza przegladaniem podajesz nowe haslo jednorazowe dlatego zabezpieczenia takie sie sprawdza

ostatnie chyba aktywuje nowa liste, ale spoko zamawiasz liste hasel albo system sam generuje gdy zostanie np. 10.

Dziwne ze masz liste 5 hasel bo ja dostaje od zawsze 50.

Tak czy tak mbank sie sprawdza i nie moge miec powodow abym czegos za pomoca tego banku nie zrealizowal.

Tak jak pisalem nawet zagraniczne sprawy - przelewy, czeki itp nie stanowia problemu tyle ze wtedy przechodza przez BRE.

Tak wiec nawet doskonale sprawdza sie jako konto firmowe.

A najlepiej posiadac wszystkie obecnie znane konta elektroniczne jak Mbnak. Inteligo bowiem znacznie to ulatwia sprzedaz internetową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno z umową dostaje się 50 haseł, ale ja nic takiego nie dostałem

O ile dobrze pamiętam, to przychodzą osobno (pocztą) po jakimś czasie.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjdzie 5 listow po 50 hasel za kilka dni więc nie siej paniki ;) po prostu poczekaj chwilkę.

to ja może korzystając z okazji zpaytam posiadaczy eKarty w jakim czasie przychodzi odnowienie tej karty? date waznosci mam 11/05 i lepiej zeby karta i kod przyszla wczesniej bo mam troche platnosci na swiecie zabukowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx. czyli tak jakos wkrotce powinno cos sie pojawic. lubie ta karte bo laduje ja sobie malymi kwotami i wiem, z enawet jesli ktos mialby mi zrobic jakies kuku to najwyzej buchnie drobnice z ekarty a nie zawartosc konta. karty kredytowej nie zamierzam nigdy miec, a z mbanku juz do mnie 2 razy dzwonili namawiac na te szatańskie wynalazki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności