Skocz do zawartości

Mbank


Red

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie rozwiazanie ladowania kartyy jest dla mnie super i po pierwsze bezpieczne.

Z tego co wiem acz nie sprawdzalem - jezeli przelewasz znaczna kwote na ekarte i nie ruszysz srodkow z ekarty to aby nie wisialy na ekarcie sa znowu przenoszone na konto w mbanku czyli jakby ich tam nie bylo.

Na zasadzie chce kupic lodoweczke ale kurde nagle kobita mowi ale wpadnijmy do media zerknac ale ja juz prawie kupowalem i wplacilem na ekarte, kobieta sie niecierpliwi bo mowi wsiadaj jedziemy.

Ja zestresowany wiem ze na ekarcie lezy kaska i ktos moze ja gwizdnac.

Nie :-) wsiadam i jade spokojnie bo system jak wykryje brak ruchow automatycznie przeniesie kase na konto i jest bezpieczna.

Co do kart kredytowych -

Mam karte kredytoiwa nie debetowa w PKO BP i ze tak powiem.

Dzownie do PKO dlaczego skoro posiadam KARTER KREDYTOWA nie moge zaplacic nic przez internet - odp NO BO NIE bo karta PKO BP KREDYTOWA nie daje takiej mozliwosci bynajmniej moja o limicie 5000.

Tak wiec bez laski robie to za pomoca ekarty nawet na kwote 10 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności