Skocz do zawartości

[*] dopalacze.com


marcus1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek ma bardzo duże znacznie.

Ale jeszcze tego nie wiesz, już niedługo.

Jeszcze trochę i świadomość niezniszczalności i nieśmiertelności troszkę Ci się zmieni.

Wtedy zmienisz punkt widzenia. A jak Twoje dzieci będą miały możliwość natknąć się na takie coś, to sam kupisz strzelbę i nie zawahasz się jej użyć.

To tyle z mojej strony.

Nie staram się Ciebie obrazić :D

Nie wszystko jeszcze rozumiesz.

M

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może robisz to nieświadomie, co jednak nie upoważnia Cię to takiego lekceważącego traktowania oponenta w rozmowie, bardzo tanim argumentem wieku. Podejrzewam, że nie robisz tego celowo, jednak uważam, że dyskusja powinna się toczyć na argumenty by była rzeczowa. Racje które przetoczyłeś, pozwala każdemu starszemu mieć monopol na prawdę.

Nie wszystko jeszcze rozumiesz.

To także nie jest argument i możesz mi wierzyć, nie wykorzystuję go nawet do swoich dzieci, którym chce przekazać dobre obyczaje, że szanować muszą się zawsze dwie strony, nieważny jest wiek.

Jeszcze trochę i świadomość niezniszczalności i nieśmiertelności troszkę Ci się zmieni.

Jak powyżej, nawet nie mam pojęcia, na czym oparłeś swoje zdanie :) i dlaczego odniosłeś takie wrażenie o mojej nieśmiertelności??

Przez stulecia, państwo nie wychowywało dzieci wyręczając rodziców i gatunek ludzki doskonale daje sobie radę. Od zawsze człowiek mógł decydować o sobie, nie mając żadnych zakazów! Zakazane były tylko, działanie na szkodę innych! Zobacz, przez tysiące lat człowiek przeszedł. Patologia dopiero teraz nastała, nie można decydować nawet o sobie, ba, uważa się, że mniemanie działania w czyimś interesie, można mu ograniczyć wolność i życie, jego własne i nie dotyczy to tylko narkotyków. Samo słowo narkotyki, ma ogromną moc i kojarzy się przeważnie z ludźmi na dworcach o zapadłych spojrzeniach - a tak nie jest. Chciałbym jeszcze się dowiedzieć, ilu rodzajów narkotyków spróbowałeś? Nie, nie - bo przyznanie się do tego może być ścigane, więc inaczej zapytam: czy Twój kolega zażywał jakieś narkotyki? ;)

PS. Przypomniałem sobie, że błędnie stwierdziłem:

Od zawsze człowiek mógł decydować o sobie, nie mając żadnych zakazów! Zakazane były tylko, działanie na szkodę innych!

Co jak wiemy nie jest prawdą, gdyż były takie przypadki, że człowiek nie mógł decydować o sobie. Taki człowiek to niewolnik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze człowiek mógł decydować o sobie, nie mając żadnych zakazów!

Jesteś pewien?

https://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TM/za..._przykazan.html

Zapomniałem, a kto zeżarł jabłko?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promar24.pl nie obraz sie ale ja jednak mysle ze to własnie Ty za wiele nie rozumiesz.

Chcesz zyc w kraju pełnym zakazów, nakazów, to może zabierz swoje dzieci i wyjedz do Iranu lub do jakiegos innego reżimu ?

Tam chyba niczego nie wolno i powinno sie tam dobrze życ (pod warunkiem ze nie bedziesz robił nic wbrew wszystko-wiedzacej władzy) ludziom ktorym na kazdym kroku trzeba mówic co wolno a czego nie wolno (zdecydowanie wiecej rzeczy nie wolno tam robic wiec powinno ci sie tam podobac).

"Dla wyzszych celów" prawo takze jest naginane w kierunku w ktorym trzeba je nagiąć.

pozycjonowanie - skuteczne pozycjonowanie stron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pozycjonerska inicjatywa obywatelska?

Coś w stylu akcji "kteryn" czy "siedziba szatana".

Na wypozycjonowanych stronach wskazać szukającym materiały które dowodzą tego, co tak naprawdę się w tym kraju dzieje.

Materiałów na temat:

-Kulis zamknięcia dopalaczy

-Długu publicznego

-Ogólnej kondycji finansów

-Kondycji ZUS-u

-Stanu służby zdrowia

-Gospodarowania przez rząd pieniędzmi

-Skutków podwyżki VAT i dalszych planów rządu związanych z podwyżkami

I wielu, wielu innych rzeczy, z których szary obywatel nie zdaje sobie sprawy, a może tego szukać w sieci. Podsunąć mu pod nos PRAWDĘ, wtedy może będzie na tyle uświadomionych ludzi, że zdadzą sobie sprawę w jakim bagnie tkwimy.

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Kulis zamknięcia dopalaczy

Nie podciągaj słusznego, legalnego zamknięcia sprzedaży tego syfu pod poważne problemy.

Rozumiem, że to ironia?

Blog komputerowy - Masa użytecznych porad, ciekawostki i eksperymenty.

Naprawa laptopów - profesjonalny serwis, naprawa płyt głównych, reballing, BGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coś ten król dopalaczy ma dziwne parcie na szkło, jakaś zmiana wizerunku czy jak ?

Był cicho zarabiał miliony i wszyscy byli zadowoleni , nagle pojawiły się o nim artykuły , afera wielka się zrobiła,

jakiś taki dziwny zbieg okoliczności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia to my zapłacimy za walkę z dopalaczami. Jak widzę co wyrabia Tusk i ekipa, widzę tylko nękanie przedsiębiorcy i chęć doprowadzenia do upadku jego firmy. Według mnie za parę lat będzie trzeba zapłacić miliony złotych odszkodowania dla "Króla" (sądy wiemy jak działają więc tak na oko parę lat).

Następny aspekt tej sprawy jest dyskusja na temat co wolno a czego nie wolno brać/używać. Według mnie kto chce eksperymentować ze swoim mózgiem i życiem będzie brał wszystko co popadnie. Głupota nie zna granic i czy to dopalacz czy amfa niczego to nie zmieni.

Ostatni aspekt to temat zastępczy. Tusk i ekipa po prostu cieszą się i płaczą z radości z powodu braku dyskusji na temat budżetu, braku reform i poprawy przepisów w Polsce. To mnie najbardziej boli :D Zawiodła mnie Platforma Obywatelska i premier :spam:

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, potwierdzają się moje przepuszczenia i owy artykuł proponuję wszystkim tym, którzy poklaskiwali władzy, twierdząc tym samym, że są zwolennikami aby ludzi traktowano jak bydło, a nie jak homo sapiens. Jest to już któryś z kolei głos rozsądku, z którym trzeba się liczyć. Dość ciekawe, że pojawił się na tvn24:

https://www.tvn24.pl/-1,1678035,0,1,mamy-hi...,wiadomosc.html

Dlaczego ciekawe? Otóż jak podczas dyskusji twierdziłem, że jest to klasyczna manipulacja Tuska i PO, a histeryczny atak mediów, to ostrzał artyleryjski, przygotowując Tuskowy zamach "na granicy prawa" - co już wedle mnie, powinno być zakończone trybunałem stanu, jak tak mówi człowiek u steru. Widać od razu od ostatniego czasu, tendencję "odwilży" i już pospiesznie będą się pojawiać w tvn dyskusje, łagodzące ostatnie wydarzenia - propaganda zrobiła swoje, pożyteczni idioci przyklasnęli - to zwijamy interes. Bardzo nieśmiało pojawiła się także informacja, że prokuratura nie składa zażalenia od niezastosowania aresztu! Przecież aż huczało, że niezwłocznie to zrobią.

Wszystkie znaki na niebie, mówią że będzie taktowny odwrót. No i co się takiego stało? ...ano nic. Tusk zbił plusy, odwrócili uwagę od niewygodnych spraw, rozreklamowali towar, a my wszyscy za to zapłacimy. Tak, wszystko po staremu, tylko te google leci w wuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności