Skocz do zawartości

[*] dopalacze.com


marcus1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może nie miłość :) Jednak taktownie pominą w głównych wiadomościach, tych durniów którzy to świństwo biorą i dostało biegunki. Nie będą forsować ciemnych sylwetek ze zmienionym głosem, co to niby widział jak się robi dopalacze z wikolu i starych skarpetek. Dopalacze dostały markę i to za niewielkie straty, które i tak pokryjemy my- żyć nie umierać. Polska to dziki kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak mówi stare porzekadło "POLAK POTRAFI" tylko, że w tym wypadku przynajmniej jak dla mnie w negatywnym sensie ;)

Ale Słowacja jest w Unii wiec raczej długo nie podziałają :)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dlaczego? Przecież dopalacze są legalne w całej UE.

Ale NIE składniki z których są robione dopuszczone "otwartego" do obrotu -> https://www.dopalaczeinfo.pl/

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zrozumiałem, ale... przypuszczam, że gdyby składniki były nielegalne to ich mieszanina również. To co zrobił nasz rząd to przecież nie zakazanie całej tej gammy składników, a samych " dopalaczy" (wielkim cudzysłowie). Moim zdaniem nic im w Słowacji nie grozi, bo to demokratyczne Państwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nie do końca zrozumiałem, ale... przypuszczam, że gdyby składniki były nielegalne to ich mieszanina również

Skoro nie rozumiesz to przeczytaj jeszcze raz skład niektórych z podpalaczy i co to są substancje objęte kontrolą prawną i tu np https://pl.wikipedia.org/wiki/Mefedron w części Status prawny...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nie do końca rozumiem, [...] przecież wystarczy, że nie będą używać

Nooooo to pogadajmy o pogodzie.

Ten cały wątek jest przepełniony wypowiedziami osób którzy podobnie ja Ty "Nie do końca rozumiem" i w tym cały problem ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne masz podejście. Próbujesz mnie obrazić, czy co?

Po prostu nie piszesz zbyt jasno i nie odnosisz się do mojej wypowiedzi. Dlatego nie rozumiem po co w ogóle poruszasz ten temat. Nikt ich ze Słowacji nie będzie wyrzucał jeżeli zadbają o to, żeby nie było zabronionych substancji. Nijak się to ma do sytuacji Dopalaczy w Polsce, gdzie zostały przepędzone z kraju technikami rodem z PRLu.

Dla jasności, uważam, że Dopalacze to zło, ale jeszcze większym złem jest to jak "załatwiono" tę sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Dopalaczy należało się pozbyć jednak nie w taki sposób. Nie od dzisiaj wiadomo, że żyjemy w zniewolonym kraju wolnych ludzi, ale bez przesady. Nie może być tak, że rząd będzie sobie dostosowywał prawo do swoich aktualnych zachcianek.

JKM!

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziwne masz podejście. Próbujesz mnie obrazić, czy co?[...] Po prostu nie piszesz zbyt jasno i nie odnosisz się do mojej wypowiedzi

Bo nie widzę potrzeby tłumaczyć sprawy oczywiste!!!

@żeby nie było zabronionych substancji.

Jeśli nie było by w składzie zabronionych substancji NIE BYŁO BY tego całego topicku i problemu z ich legalnością.

Jak sądzisz [ oczywiście pytanie retoryczne przynajmniej jak dla mnie ] dlaczego producenci napojów energy drink nie wprowadzą do nich np amfetaminy - wiesz jak by wzrosła sprzedaż takiego napoju ;) .... Pomyśl trochę nad tymi zagadnieniami i nad zagadnieniem wprowadzania czegoś do obrotu w krajach gdzie dany artykuł jest zakazany nawet jak będzie fabryka na Alfa Centauri ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion, trywializujesz tą sprawę. Odnosisz się wybiórczo do fragmentów mojej wypowiedzi co zupełnie ją wypacza. Jeżeli potrzebujesz poklasku i poczucia, że jesteś ekspertem to poszukaj swojego audytorium w piaskownicy. Tam też sprawdzi się Twój protekcjonalny ton.

Nie wiem też skąd Twoje przekonanie o tym, że w Pyłkach.com znajdują się takie substancje jak: BZP czy wspomniany przez Ciebie mefedron.

Różnica pomiędzy Dopalaczem, a Energy Drinkiem jest kolosalna. W świetle prawa Dopalcza służy do kolekcjonowania i przechowywania w segregatorze/klaserze dlatego nie musi przechodzić tych samych testów co Energy Drink. Rozumiem też, że nie są Ci znane negatywne skutki picia dużej ilości tego typu napojów? No tak, to pewnie sprawa oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności